Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

ZábavaZvířata

Hvězdy ze StarDance rozsvítí v neděli v pražské zoo vánoční strom

V neděli 3. prosince rozsvítí Zoo Praha svůj vánoční strom na Veselovského louce. Návštěvníci se mohou těšit na průvod, betlém, vánoční koledy v provedení dětského pěveckého sboru a také vzácné hosty – herce Ondřeje Vetchého a taneční pár z probíhající řady soutěže StarDance cukráře Josefa Maršálka a jeho taneční partnerku Adrianu Maškovou. Od 15.30 bude vstup pro návštěvníky za symbolických 50 Kč.

Sraz na průvod ke stromečku bude v 16.30 u Vzdělávacího centra. Po celý den budou též probíhat tradiční adventní dílny zaměřené na výrobu vlastních adventních věnců a vánočních dekorací. Výroba probíhá v hodinových blocích od 11, 12, 13 a 14 hodin. Z kapacitních důvodů je nutné se předem objednat na webových stránkách zoo: https://www.zoopraha.cz/aktualne/akce-v-zoo-praha/14451-adventni-dilny-3. Případná volná místa bude možné zakoupit v den konání také na pokladně u hlavního vchodu.

Hlavní program:
16.30    Sraz na průvod ke stromečku od Vzdělávacího centra na Veselovského louku
16.50    Vánoční koledy v podání dětského pěveckého sboru Osmikvítek
17.00    Přivítání a vánoční zdravice ředitele Zoo Praha Miroslava Bobka a rozhovor s hercem Ondřejem Vetchým, cukrářem Josefem Maršálkem a tanečnicí Adrianou Maškovou
17.15     Rozsvícení vánočního stromečku
17. 20 Vánoční koledy v podání dětského pěveckého sboru Osmikvítek

Foto: Oliver Le Que, Zoo Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *