Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pití

Nenastydneš v tom kabátku? Vitamíny nebereš? Jak dlouho budeš ještě marodit? Spláchni hloupé řeči jedním shotem a vyboostuj si imunitu s Rio Cold Press Ginger shoty

Naše imunita dostává pořádně zabrat. A to nejen kvůli stresu a nemocem, ale častokrát i kvůli nevyžádaným radám a poznámkám, které posloucháme všude kolem nás. Znáš to. Přijdeš k rodině na návštěvu, a ještě, než se posadíš, přijde záplava otázek a nepříjemných komentářů. Jak to, že ještě nemáš miminko? A kdy bude svatba? Tohle si na sebe chceš opravdu obléct? Často se může zdát, že naše okolí ví snad lépe, co je pro nás dobré než my sami. Hoď virózy a hloupé řeči za hlavu! Zůstaň nad věcí a udělej pro svou imunitu a pohodu maximum s čerstvými Rio Cold Press ginger shoty v super příchutích.

Dej sebe samého na první místo, usměrni toxické lidi ve tvém okolí a jejich záplavu nevyžádaných rad a poznámek a začni o sebe více pečovat. Skvělým pomocníkem, jak podpořit náš imunitní systém jsou čerstvé ginger shots od slovenské značky Rio Cold Press, které byly speciálně vyrobené na podporu imunity s pořádnou dávkou vitamínu C a D3. Dopřej si kdykoliv během dne tuto vitamínovou bombu, která je připravena z těch nejkvalitnějších a lokálních surovin, a díky šetrné metodě lisování za studena si uchovává maximum vitamínů a minerálů, přirozenou barvu, chuť a vůni. Navíc neobsahují žádné konzervanty, GMO, barviva, přidanou vodu, cukr ani „nevyžádané rady“. Jen pořádnou dávku zázvoru, která tě nakopne.

Najdeš je v chlazených regálech ve 4 příchutích: Ginger shot jablko-řepa, Ginger shot jablko, Ginger shot pomeranč a Kurkuma shot pomeranč-mango.

A s jakou si připiješ na zdraví ty?

Zdroj a foto: Rio

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *