Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZe života

HONOR vzdává hold opomíjeným hrdinům Vánoc emotivním videem a soutěží

Globální technologická značka HONOR letos oslavuje nedoceněné hrdiny Vánoc emotivním svátečním videem a soutěží na sociálních sítích. Jedná se o lidi, kteří se často zcela bez povšimnutí ostatních věnují o svátcích své práci a jsou tu pro druhé.

HONOR těmto lidem vzdává poctu, která inspirativním způsobem vystihuje jejich obětavost a starost o druhé. Tento krátký film je připomínkou tichých obětí, které mnozí z nich během svátků přinášejí, a toho, že díky technologiím mohou zůstat ve spojení se svými blízkými. To je pro ně ještě více zásadní právě v období vánočních svátků.

HONOR spolu s vánočním videem v Česku spouští kampaň na sociálních sítích, v rámci které vyzývá uživatele, aby nominovali své osobní opomíjené hrdiny a dali jim tak šanci získat nečekaný dárek. Tato kampaň představuje příležitost podělit se o své příběhy a ukázat vděčnost a uznání lidem, kteří se různým způsobem přes Vánoce starají o ostatní.

Zapojte se a potěšte své nedoceněné hrdiny nečekaným dárkem!
 Abyste se mohli zapojit, sledujte profil HONOR na Facebooku nebo Instagramu. Na oficiálním účtu HONOR na sociálních sítích vyhledejte post o opomíjených hrdinech. V komentářích označte svého osobního „nedoceněného hrdinu”. Podělte se o svůj příběh: Napište pár řádků o tom, proč je tento člověk vaším osobním opomíjeným hrdinou, a zdůrazněte jeho přínos během Vánoc.

NEBO

Zmiňte HONOR na svém osobním účtu. Sdílejte fotku svého opomíjeného hrdiny na svém účtu na sociálních sítích. Použijte v příspěvku tyto hashtagy: #HONORtobewithYou a #MyUnsungHero. Povězte jejich příběh. Popište, proč je tato osoba vaším osobním nedoceněným hrdinou, a podělte se o pozitivní dopad, který má na vás nebo vaše okolí.

Martin Pipek, Marketingový manažer značky HONOR pro Českou republiku a Slovensko: „Tato kampaň je příležitostí pro nás všechny, abychom ocenili hrdiny mezi námi, kteří nám pomáhají prožít bezstarostné svátky. Připojte se ke značce HONOR a oslavte s námi jejich laskavost a šlechetnost. My ve společnosti HONOR jsme přesvědčeni o tom, že je důležité šířit kolem sebe laskavost, a proto touto kampaní chceme všechny vyzvat, aby se k nám přidali a vzdali hold svým hrdinům.“

Pro více informací o tom, jak se do soutěže zapojit, navštivte: https://www.hihonor.com/cz/events/honor-christmas/

Zdroj a foto: www.hihonor.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *