Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Radujte se jako děti

V dnešním uspěchaném světě, kdy se každý den snažíme stihnout co nejvíce práce a povinností, nám často chybí čas na to, abychom si užili život naplno. Všichni si jistě pamatujeme naši dětskou nevinnost a bezstarostnost, kdy jsme se uměli radovat z maličkostí a žili jsme mnohem více v přítomnosti. V dospělosti nám to často chybí, ale je důležité se umět radovat i v této fázi života.

Když se umíme radovat, uvolňujeme endorfiny, které nám zlepšují náladu a snižují stres. Navíc, když se radujeme, zlepšujeme také své vztahy s ostatními lidmi, protože jsme více pozitivní a přístupní.

Naučte se radovat se jako děti
Ale jak se tedy umět radovat jako děti v dospělosti? Prvním krokem je zpomalit a uvědomit si přítomnost. Snažte se být pozorní a vnímat všemi smysly. Všímejte si všeho, co se děje kolem vás, co vidíte, slyšíte a cítíte. Dalším krokem je najít si čas na to, abyste dělali věci, které vás baví. Může to být hraní deskových her, sportování, malování, poslouchání hudby nebo cokoli jiného. Důležité je, abyste si to užívali a nevnímali to jako povinnost.

Také si pamatujte, že radost může být nalezena v maličkostech. Třeba při procházce v parku si všimněte barev květin, zpěvu ptáků nebo vůně trávy. Uvědomte si, že tyto malé momenty mohou být krásné a těšte se z nich. A nakonec, nebojte se být bezstarostní. Děti jsou často krásně bezstarostné, nevázané a nezatížené životem. Pokud se dokážete smát sami sobě a nebrat se tak vážně, můžete si užívat život mnohem víc.

Vraťte se do dětství v bazénu plném balónků
K návratu do bezstarostných dětských let můžete využít například McDonald‘s kuličkový bazén, který od 30. listopadu do 15. prosince stojí na venkovním parkovišti u olomoucké Šantovky. Zapomeňte na chvíli na předvánoční shon a najděte si chvilku, kdy se budete moct radovat jako malí. Kromě bazénu se skokánky jsou k dispozici třeba také skluzavky nebo míčková děla a fotokoutek. Bazén je otevřen všem dospělým zájemcům každý den od 14 do 21 hodin na parkovišti Galerie Šantovka v Olomouci.

Vzpomeňte si na svou dětskou bezprostřednost a začněte se radovat jako děti i v dospělosti.

Zdroj a foto: McDonald‘s 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *