Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Skupina Elán se díky svým hitům zapsala do miliónů srdcí v Čechách, na Moravě a na Slovensku – Elán je tady v exkluzivní a jedinečné knize, jaká tu ještě nebyla!

Skupina Elán se díky svým hitům zapsala do miliónů srdcí v Čechách, na Moravě a na Slovensku.  Založena byla v roce 1968 a v září roku 2007 se stal Elán prvním a jediným reprezentantem slovenské populární hudby, který koncertoval ve vyprodané newyorské Carnegie Hall. Elán je prostě nejúspěšnější československou skupinou všech dob!!!

Elán se stal nezpochybnitelným fenoménem. Boural zažité mýty. Otevíral tabuizovaná témata. Ale především svou výjimečnou hudbou bavil lidi a prostřednictvím svých textů světové kvality přinášel a přináší milionům fanoušků do života radost a elán. Když se řekne Elán, každému člověku vyrůstajícímu v Československu v osmdesátých, devadesátých, ale i nultých letech se vybaví obrovská emoce. Každý zná kapelu Elán, každý umí nazpaměť aspoň jednu píseň, mnoho z nás dokonce dokáže zazpívat velkou část jejich repertoáru. Neexistuje nikdo jiný, kdo by se mu mohl vyrovnat. Ať už repertoárem, desítkami let strávenými na hudební scéně, oceněními anebo slávou. A takovou legendu je třeba patřičně uctít. Elán je tady v exkluzivní a jedinečné knize, jaká tu ještě nebyla!

V nakladatelství Rosier nyní vychází výpravná, 440stránková publikace o skupině Elán, dostupná pouze v limitovaném nákladu 222 kusů. Je to jakási„Bible Elánu“, která obsahuje spoustu unikátních, nikdy dřív nezveřejněných fotografií, novinových článků, plakátů, textů kapely, a dokonce i notových zápisů některých písniček. V kůži vázaná kniha uložená v luxusním dárkovém pouzdře spolu s DVD s koncertem z O2Arény, sbírkou textů Borise Filana a vstupenkami na koncert Elán 70 v roce 2024, je tím nejkrásnějším dárkem pro každého skalního fanouška kapely. O textovou část se postarala novinářka a spisovatelka Marcela Titzlová. Na grafickém zpracování publikace se podílela designérka Barbara Baloghová. Do knihy poskytlo své fotografie více než dvacet fotografů.

V tomto provedení je publikaci možné zakoupit pouze na www.rosier.cz/elan

Foto: archiv kapely

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *