Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Bionect: Váš bezpečný parťák při vánočním pečení

Bionect Krém není pouze nepostradatelným pomocníkem v domácí a cestovní lékárničce, ale může být také vaším spolehlivým zachráncem při vánočním pečení. Však to dobře znáte, chcete vytáhnout hotovou várku z trouby a popálenina je na světě raz dva. Krém vám v tomto případě pomůže zklidnit popálenou a podrážděnou pokožku. Obsahuje totiž kyselinu hyaluronovou, která na zraněném místě vytvoří vlhké prostředí, což je klíčové pro celkový proces hojení. Bionect Krém je navíc vhodný pro všechny členy rodiny!

Hodit se vám ovšem bude nejenom při nehodě s troubou. Pomůže vám totiž i s drobným kožním poraněním, odřeninou a zmírňuje podrážděnou pokožku od slunce. Navíc hojí a kryje jizvy nejen po kosmetických zákrocích. Je vhodný ke krytí akutních a chronických ran.

Pokud je kožní podráždění závažnější, potom vsaďte na Bionect Control Spray. Ten ještě navíc obsahuje i metalické stříbro zabraňující mikrobiální kontaminaci rány, zároveň brání vzniku infekce. Sprej je snadno bezkontaktně aplikovatelný.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *