Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Sobotní semifinálové StarDance bylo nejsledovanější za posledních šestnáct let. Dívalo se přes 1,7 milionu diváků

Předposlední večer dvanácté řady StarDance se stal nejsledovanějším nefinálovým dílem za posledních šestnáct let. Nenechalo si ho dohromady ujít 1,72 milionu diváků při podílu na sledovanosti 43,2 %. Semifinálové Rozhodnutí sledovalo dokonce 1,76 milionu lidí s podílem 49,2 %, jedná se tak o nejsledovanější nefinálové vyhlášení výsledků v historii vysílání. Letošní řadu StarDance si dosud pustilo už přes 4,3 milionu diváků.

Devátý díl StarDance se stal nejen nesledovanějším večerem tohoto ročníku, ale také nejvyhledávanějším od finále deváté řady v roce 2018. Ve srovnání s běžnými nefinálovými večery byl dokonce nejvyhledávanější od druhé řady v roce 2007. Aktuální řada dosud zaujala více ženy než muže, nadprůměrný zájem je ale také u dětí a mladých diváků do 24 let. Z pohledu místa bydliště pak Česká televize zaznamenává největší zájem mezi diváky z Prahy, severovýchodních a východních Čech, Vysočiny a jižní Moravy.

Přibližně dvacet procent diváků si StarDance pustí zpětně, a to buď prostřednictvím iVysílání nebo na svých chytrých televizích.

Finálové kolo odvysílá program ČT1 v sobotu 16. prosince ve 20:10 hodin. V kategorii freestyle své výkony předvedou Eva Adamczyková a Jakub Mazůch, Vavřinec Hradilek a Kateřina Bartuněk Hrstková a Darija Pavlovičová s Dominikem Vodičkou. Mimořádně oblíbenou taneční soutěž StarDance vysílá Česká televize od roku 2006.

Zdroj sledovanosti: ATO – Nielsen, živá v TV + TS0-1 ke dni 11. 12. 2023

Zdroj a foto: Česká televize

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *