Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Cestování🎄 Vánoce

Už jste si přivoněli? Vánoční kampaň Letiště Praha láká na vůně dálek

Vůně. Pojí se vzpomínkami, emocemi a lidmi kolem nás. Vůně v sobě nesou různorodé esence spojené s přírodou, obyvateli, historií, architekturou, kulturou, gastronomií nebo místem. Každé místo na světě má vlastní identitu a jedinečnou vůni. Stejně tak i Letiště Václava Havla Praha, kde často začíná vysněná dovolená. Vánoční kampaň Letiště Praha proto láká na vůně dálek a to doslova. 

Hlavní myšlenku vánočního spotu představuje Marek Hornych, ředitel marketingu a zákaznické zkušenosti Letiště Praha. „Spot je o cestování a objevování nových míst, o zážitcích a vzpomínkách, které si uchováváme po celý život a díky cestování poznáváme vůni dálek. Do hlavní role jsme vybrali Terezu Kostkovou spolu s Valentýnou Bečkovou. Pro značku Letiště Praha je důležité, aby tváří kampaně byla osobnost, která je uvěřitelná a naši sledující se s ní dokázali identifikovat.“

Kampaň doplňuje limitovanou edici pokojového parfému s vůní zemí vzdáleného Orientu. Tato vůně bude provázet i Letiště Václava Havla Praha, a to konkrétně část Relax zóny v Terminálu 2. Samotnou Vůni dálek pro zpříjemnění zimních měsíců mohou lidé zakoupit v kamenném obchodu letištních exkurzí na Terminálu 2. Součástí kampaně je i kreativní inzerce s navoněným přáním za celé letiště „Objevujte svět všemi smysly po celý rok 2024.“

Kampaň vznikla inhouse v marketingovém týmu Letiště Praha s kreativní myšlenkou od Natálie Rollko, na scénáři se podíleli s Markem Pavlíkem, Pavlínou Musilovou a Katkou Tarabovou. Spot natočil David Laňka z No Stress Production, o mediální zásah se postarala agentura Know Limits. Kampaň poběží v onlinu, na sociálních sítích, v outdooru a v neposlední řadě na samotném Letišti Václava Havla Praha.

Zdroj a foto: Letiště Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *