Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🎄 Vánoce

Rozbalte kouzlo Vánoc. Huawei rozdává více než 65 tisíc dárků

Vánoční sezóna je plná hřejivé a příjemné atmosféry a také vánočních dárků. A kdo říká, že dárky rozdává jen Ježíšek? Společnost Huawei ku příležitosti oslav konce roku spustila speciální vánoční soutěž na platformě AppGallery. Od nynějška až do konce roku budou mít uživatelé Huawei a operačního sytému Android šanci vyhrát zajímavé ceny sbíráním bodů v AppGallery prostřednictvím stahování aplikací a her. Hraje se až o 65 tisíc dárků mezi nimiž jsou i produkty od Huawei!

Vánoční čas je jedním z nejkrásnějších období v roce. Jde o období plné štěstí, lásky a radosti. Je to ale také čas obdarovávání a překvapení. Proto si Huawei pro své uživatele připravil velkou vánoční soutěž plnou zajímavých cen.

Vyměňujte body za hodnotné dárky v AppGallery
AppGallery, oficiální platforma pro stahování aplikací od Huawei a také 3. největší obchod s aplikacemi, se rozhodla oslavit vánoční čas ve velkém stylu. A co je lepšího, než rozdávání hodnotných dárků? Od teď až do 31. prosince 2023 mohou uživatelé Huawei a Android očekávat, že se na AppGallery objeví spousta skvělých nabídek.

Mohou se připravit na více než 65 000 dárků, které budou rozdány mezi ty největší šťastlivce. A co můžete vyhrát? Například chytré telefony, hodinky či sluchátka od Huawei. Jednoduše stačí sbírat body prostřednictvím stahování aplikací a her v AppGallery a následně je vyměnit za dárky.

Soutěž je otevřena pro všechny registrované uživatele Huawei. Stačí si otevřít či stáhnout AppGallery a sledovat další instrukce. Zkuste své štěstí a vyhrajte některou ze zajímavých cen.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *