Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Roztančené divadlo: Mladá Boleslav zná královnu tanečního parketu pro nadcházející rok

Královnou tanečního parketu se v sedmém ročníku taneční soutěže Roztančené divadlo Mladá Boleslav stala herečka Lucie Pernertová s tanečníkem Jakubem Vodičkou, kteří reprezentovali divadelní scénu Studio DVA. Na tanečním parketu se utkali s pěticí soupeřů, kteří se za doprovodu živé hudby kapely Gin in jam pod vedením Jakuba Žídka rozvlnili na hity ze sedmdesátých let.

Letošní ročník byl mimořádně napínavý, jelikož výkony byly velmi vyrovnané a celý večer lze hodnotit jako velmi zdařilou show. V publiku mladoboleslavského divadla drželi palce předchozí účastníci jako herečka Nela Boudová či herec Petr Vršek a porota ve složení Petry Hřebíčkové, Jana Řezníčka, Anny Julie Slováčkové, Honzy Dědka, Ilony Svobodové a Josefa Mádle hodnotila výkony reprezentantů jednotlivých divadelních scén velmi pozitivně. Vítěz slavnostního večera může být ovšem pouze jeden. Nesmíme ovšem opomenout divácké internetové hlasování, které bezkonkurenčně vyhráli herečka Hana Holišová s autorem a pořadatelem projektu Roztančené divadlo Martinem Šimkem.

„Máme s Terkou obrovskou radost, že se sedmý mladoboleslavský ročník opět povedl a že po střechu naplněné Městské divadlo Mladá Boleslav vytvořilo nádhernou atmosféru neopakovatelného večera.“  dodává Martin Šimek.

Vítězům gratulovala a putovní skleněnou trofej značky VR Glass Design předávali ředitelka Městského divadla Mladá Boleslav Janeta Benešová s uměleckým šéfem Petrem Mikeskou, který se společně s Jitkou Asterovou chopil moderátorské úlohy a provázel přítomné celým roztančeným večerem. V neposlední řadě patří poděkování všem, kteří se na projektu podílejí, podporují jej, tedy všem partnerům a sponzorům, především pak generálnímu partnerovi – společnosti ŠKO-ENERGO a společnosti ŠKODA Auto, a. s., která již tradičně vítěznému páru zapůjčuje vůz na víkend s plnou nádrží zdarma.

Foto: archiv projektu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *