Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

VOTVÍRÁK 2024 odhalil další lineup! Hlavní hvězdou je KRYŠTOF, přijedou i Neckář, Kolář, Děkan, Pekař, Arakain Argema i EKG…

Jeden z největších a nejstarších hudebních festivalů v ČR VOTVÍRÁK, se mění! Od 6 – 9. června 2024 nabídne to nejlepší z české i světové hudební scény. A jako 1. český festival bude mít 5000 míst k sezení v rámci areálu! Návštěvníkům teď navíc nabízí poslední šanci na výhodné Vánoční vstupenky!

POP, Rock, Hip Hop, Dance i Folk, na to vše se můžou návštěvníci těšit v červnu 2024 na festivalu VOTVÍRÁK, který se po mnoha letech mění. Nabídne širší výběr interpretů i dalších zážitků. Nyní odhaluje i další jména z lineupu, který je z 98 % již naplněný!

Kromě již dříve zveřejněných jmen interpretů a kapel (viz níže), vystoupí na letišti v Milovicích jako hlavní hvězda kapela Kryštof, stejně jako Václav Neckář, Petr Kolář, Elis Mraz, Jakub Děkan, Pekař, kapely Arakain, Argema, Doga, Napořád, Five O’clock Tea, Post-it, Panoptiko a Dj EKG.

Chybět nebude ani unikátní festivalová Vzpomínka na Františka Nedvěda – Vojta Nedvěd s kapelou.

VELKÁ JMÉNA
„Další velká jména následují. VOTVÍRÁK 2024 slibuje doslova nabitý program hvězdami – kapelami i samotnými interprety. Kromě „klasicky festivalových“ vystupujících jako jsou:

Rybičky 48, Divokej Bill, Xindl X, Mig 21, O5 & Radeček, Pokáč, Michal David, Petra Janů & Amsterdam, Pražský výběr,  Jaroslav Uhlíř, Voxel, Imodium, UDG, Kollárovci, Olga Lounová, Visací zámek, Citron, Sabina Křováková, Raego, Bára Zemanová, Iné Kafe, Crossband, Medvěd 009, Legendy se vrací, odhalíme v příštích týdnech ještě i další interprety,“ říká PR manažer a mluvčí festivalu René Kekely.

VELKÁ NÁLOŽ HIPHOPU
Velká hvězdná nálož Hip Hopu, ale i taneční scény je tady. Všichni se můžou už teď těšit na jména a formace jako jsou: RYTMUS, YZOMANDIAS, MAJK SPIRIT, MARPO & TROUBLEGANG, 58G, REST & CHAMPION SOUND, PSH, SERGEI BARRACUDA, DOLLAR PRYNC, RIGOR, MORTIZ, MICHAJLOV, MC GEY, PTK…

TANEČNÍ SCÉNA
MANENE,  JAQULLIN, GOLPE AKA BROKEN ROBOT, CHRIS SADLER, HOLY THE BIG, LUCCA, RIO,LANDCHI, DE LA VIBES, BÁBA, JOE JOY, ILLYA, EXILIM, NONALIS, LADIDA, PHIL BILL BROTHERS…

Nyní je zároveň poslední šance koupit si vstupenky z limitované vánoční edice. Po svátcích cena vstupenek bude o 40% vyšší ve všech kategoriích! A to ze současných 980 Kč na 1380 Kč,“ říká producentka festivalu Jana Kaiserová. Doplnila také informace týkající se gastro-stránky projektu i unikátní příležitosti se na festivalu posadit: „Teď také pracujeme na konceptu restaurací, kde si budou moci návštěvníci pochutnat jak na minutkách, tak i na hotovkách za přijatelnou cenu. A nemusejí u toho jenom stát.“

Občerstvení, ale třeba i možnost posezení vnímají producenti VOTVÍRÁKU 2024 kromě skvělého hudebního zážitku, kde si opravdu vybere každý, jako stěžejní. Proto festival bude mít k dispozici více než 5000 míst k sezení!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK najdete  ZDE!

Zdroj a foto: www.votvirak.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *