Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Heleně Vondráčkové tleskal ve vyprodané Lucerně i jihokorejský velvyslanec

Tradiční vánoční koncert v pražské Lucerně má za sebou legenda česko-slovenské pop music Helena Vondráčková. V publiku usedla také řada významných osobností, mezi nimiž byl i jihokorejský velvyslanec v ČR Youngki Hong.

“Každoroční vánoční koncert v Lucerně se vydařil, byl to nádherný večer. Měla jsem velkou radost, že Lucerna doslova praskala ve švech a publikum se mnou zpívalo všechny mé písně. Bylo rozjařené, jakoby to nebyl vánoční koncert, ale bouřící diskotéka končící neutuchajícím potleskem ve stoje. Jsem také ráda, že s velkým nadšením přijali fanoušci mé
hosty, famózního Felixe Slováčka, úžasnou Natálku Grossovou, několikanásobného mistra světa ve stepu Tomáše Slavíčka a exotickou taneční skupinu Latino Art, se kterou jsem vystoupila v rámci samba medley. Dostala jsem spoustu krásných květin a dárků, za což svým příznivcům moc děkuji,” říká Helena Vondráčková, kterou na koncertu doprovodil Charlie Band obohacený o dámskou smyčcovou sekci.

Helena Vondráčková, oblečená v několika úchvatných modelech z dílny její dvorní módní návrhářky Taťány Kovaříkové, zazpívala večer také několik svátečních hitů jako Na Vánoce k našim nebo Hodně štěstí. Jednou z finálních písní byl titulní song z filmu Noc na Karlštejně Lásko má já stůňu. Jeho kousek pak v zákulisí zazpíval Heleně Vondráčkové i jihokorejský velvyslanec v ČR Youngki Hong, jehož doprovázela rodina.

Helenu Vondráčkovou čeká poklidnější závěr roku, na jaře pak vyrazí na slovenské turné k 60. výročí na hudební scéně. Právě tohle jubileum pak s českými fanoušky oslaví v den svých 77. narozenin, tedy 24. června, v téměř vyprodané pražské O2 areně.

Foto: Agentura MM Praha – František Jirásek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *