Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Máme rádi Česko spojilo rozpadlé 3v1 do vánočního dílu. Proti holkám se postaví jejich muži!

Do svého vánočního programového schématu zařadila letos televize Prima i sváteční speciál oblíbené zábavné show Máme rádi Česko. Soutěžit budou Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová alias 3v1 a proti nim se postaví jejich životní partneři Petr Biser Arichtev, Petr Leitgeb a Josef Vařeka. Vánoční speciál Máme rádi Česko uvede televize Prima v pátek 22. prosince ve 20.15.

Veselé Vánoce budou rozhodně v domácnostech holek 3v1. Veronika Arichteva, Nikol Leitgeb a Martina Pártlová přemluvily své životní partnery k účasti v televizní soutěži Máme rádi Česko. A už v úvodu natáčení byli všichni zajedno v tom, že výsledek znalostního klání ovlivní vánoční atmosféru v jejich domovech. „Já myslím, že jsou rádi, že vypadli z domovů a odpočinou si od dětí. Takže od nich očekáváme, že nás nechají vyhrát,“ naznačila Veronika Arichteva soupeřům, jaká jsou očekávání jejich žen. „Když vyhrajeme, budou naše Vánoce vypadat blbě,“ zhodnotil věcně Josef Vařeka. „Upřímně, my se tak trošku bojíme vyhrát,“ dal mu za pravdu i režisér Biser Arichtev. Produkce se snažila udělat maximum pro to, aby jejich Vánoce byly pohodové, a tak pány postavila do týmu smolaře Vojty Kotka. „To jste u mě v týmu správně,“ rozplynul jejich obavy kapitán bílého týmu Vojta Kotek. Jejich ženy taktiku svých mužů ocenily. „Jsou chytří, ví, co je čeká. Respektive co je nečeká celý Vánoce,“ potvrdila správnost jejich úvah Nikol Leitgeb.

Tento přístup se paradoxně nelíbil Jakubovi Prachařovi, který vedl tým dívek. Za normálních okolností by nic jiného než výhru nepřipustil. Tentokrát by ale pro něj případné vítězství mělo negativní dopad v osobním životě. „Já nevím, proč jsme si sem pozvali takovou submisivní skupinu. Už jsem se začal doma chovat jako hrdina a teď zase budu muset dělat tohle, protože ono je to takový roztomilejší,“ zděsil se kapitán dívčího týmu poraženeckého přístupu mužské větve soutěžících.

Pánové svým slibům ale nedostáli nadlouho. Hned v první soutěžní disciplíně projevili soutěžního ducha a své ženy nemilosrdně drtili v postřehu. „Pojď ven, voe. To jsme si doma asi špatně vysvětlili,“ čertila se naoko na svého manžela Petra Nikol Leitgeb. Svou ženu předběhl v hádání zašifrované koledy také Biser Arichtev. „Bisi, ale ty jsi Bulhar, ty nemůžeš znát český koledy!!!“ rozčilovala se Veronika. „My v Bulharsku české koledy vnímáme,“ uzemnil ji režisér. Koledy si pak společně všichni zazpívali. „Já bych chtěl říct, že Česká republika je jedna z nejsvobodnějších zemí na světě. Žid (Jan Maxián – pozn.) hraje koledy a pravoslavný Bulhar (Biser Arichtev – pozn.) u toho tančí,“ uvažoval pobaveně Jakub Prachař.

Vánoční tradice Prachařových, Kotkových a Leitgepových…
I když natáčení vánočního dílu připadlo na jeden z nejteplejších letních dní tohoto roku, atmosféra ve studiu byla ryze vánoční. Vánoční výzdoba, nejznámější vánoční hity v novém aranžmá Maxibandu Jana Maxiána a naplno spuštěná klimatizace přivodily pocit, že zima a Ježíšek jsou skutečně za dveřmi. Účinkující dokonce začali přemýšlet o svých vánočních zvycích.

U Leitgebových během roku v kuchyni vládne Petr a Nikol do těchto prostor údajně moc nepouští. Jenom o Vánocích… „Já zásadně nepeču,“ přiznal Petr Leitgeb. „On na to peče. Já peču. O Vánocích si od Petra půjčuju kuchyň a chci si to užít. Peču rumové koule, ty mám hodně ráda, protože mě to dostává do vánoční nálady, rumové pusinky, rumové jazýčky, rumové perníčky… A pak má Petr ještě jednu velkou rumovou kouli,“ dodala tajemně Nikol. „A není jednodušší tu lahev rumu prostě vycvaknout a nesrat se s tím pečením?“ zeptal se věcně Jakub Prachař. „To je takový blbý před těma dětma, víš? Takhle maminka dělá atmosféru a nenápadně si přihne,“ vysvětlila Nikol.

Vojta Kotek letos oslaví už druhé Vánoce se synem Hubertem I. Šman Kotkem. „On z těch Vánoc ještě nic moc nemá, tak jsme si říkali, že si nebudeme zbytečně dělat moc škodu. A protože děti nemají moc vysoký paměťový kvocient, už před měsícem jsme mu schovali některé jeho hračky. Já je teď balím do papíru a budeme dělat: Heleee, to je krásná mičuda, viď?“ prásknul se smíchem svoji vánoční spořicí vychytávku Vojta Kotek.

Do klasických Vánoc v rodině nechal nahlédnout i Jakub Prachař. „U nás probíhá klasické bičování mámy. Čtyřiadvacátého bičujeme mámu, jako každý rok. Potom je takový jemný přiťuknutí na kříž, abychom si připomněli, že budou Velikonoce. Ale jenom tak na skobičku, nic velkýho. A pak si doma vyprávíme židovský vtipy,“ vtipkoval Jakub Prachař na téma tvorba domácí vánoční pohody.

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *