Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví🎄 Vánoce

Jak si udržet formu i během vánočních svátků? S chytrými hodinkami je to hračka

Vánoční svátky jsou za dveřmi a ke všemu tomu veselí patří nejen navštěvování celé rodiny a sledování pohádek, ale také hromada dobrého jídla. Kapr, bramborový salát, všemožné druhy cukroví a další vánoční pochutiny jsou velkým lákadlem, které se těžko odpírá. Důležité ale je i nadále myslet na své zdraví a nezapomenout být aktivní. S tím mohou pomoci chytré hodinky. Upozorní své uživatele, že je na čase vyrazit třeba alespoň na malou rodinnou procházku nebo si naopak na chvilku odpočinout od okolního stresu.

Svátky odpočinku
Vánoce jsou pro mnoho lidí časem odpočinku, kterého se jim během roku nemusí vždy dostat tolik, kolik by chtěli. I proto mohou být chytré hodinky v mnohém nápomocné.  Na rozdíl od lidí odpočívat nemusí, a tak monitorují stav uživatele ve dne v noci.

Letošní novinka Huawei Watch GT 4 disponuje vylepšenou technologií TruSleepTM, sbírá během spánku data a poskytuje následně uživateli analýzu s tipy, které mohou snadno vést k dosažení tak kvalitního spánku, jako si zaslouží. Připravte se tak pořádně na povánoční rodinné oslavy a začněte nový rok plně nabiti energií.

Dostatečný pohyb pomůže zamezit zdravotním problémům
Na novoroční předsevzetí mohou uživatelé být připraveni i nastolením zdravých sportovních návyků. Chytré hodinky nejsou jen designovým doplňkem ukazujícím čas. Nabízí přes 100 sportovních režimů včetně běžkování, lyžování nebo dalších zimních sportů. Dokonce postaví jak sportovci, tak nesportovci na míru šitý fitness plán, na jehož plnění dohlíží osobní trenér, který jde na hodinkách zapnout.

Prvním krokem k udržení zdravého životního stylu ale může být například rodinná procházka během svátků. Rodiny také mohou společně vyrazit na lyže, bruslit nebo vyzkoušet e-sporty v teple domova. I ty totiž hodinky umí měřit a nabízí je mezi sportovními režimy. Právě pohyb je mezi svátky a posedáváním na pohovkách příbuzných nepostradatelnou součástí rutiny, kterou chytré hodinky pomáhají dodržovat.

Důležité je zachovat klidnou hlavu
Ačkoli jsou vánoční svátky časem klidu a pokoje, občas se bohužel bez stresových situací neobejdou. Ať už jde o shánění dárků na poslední chvíli, nebo o neshody na rodinných setkáních, důležité je zachovat chladnou hlavu.

Uživatelé chytrých hodinek Huawei Watch GT 4 jsou v případě nárůstu stresu, který zrychluje jejich srdeční tep, upozorněni, a je jim rovnou poskytnuto doporučení, jak se uklidnit. Například pomocí dechových cvičení a dalších metod. Huawei Watch GT 4 ale neměří pouze tep. Disponují nejnovější verzí funkce TruSeenTM 5.5+, která navíc umožňuje měření okysličení krve.

Nezapomínejte na vyváženou stravu
Během vánočních svátků mají lidé tendenci užívat si spousty cukroví, smaženého a nezdravého jídla. Ale i během Vánoc je potřeba myslet na vyváženou stravu. Občasné porušení běžného jídelníčku je sice v pořádku, ale stále byste měli myslet na dostatečný příjem ovoce a zeleniny a v ní obsažené vlákniny. Abyste měli svůj kalorický příjem pod kontrolou, Huawei Watch GT 4 nabízí aplikaci s názvem Stay Fit. Aplikace využívá zdravotní údaje v reálném čase, čímž uživatelům pomáhá zvládat jejich kalorický příjem a poskytuje jim doporučení, která jsou na míru přizpůsobená jejich potřebám.

Díky Huawei Watch GT 4 a jejich upozorněním a monitoringům v reálném čase se můžete jednoduše udržet ve formě i během vánočních svátků. Hodinky jsou navíc nyní ve speciální akci na oficiálním e-shopu Huawei. K jejich nákupu získáte sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 zdarma, takže budete moct při sportování v novém roce poslouchat svou oblíbenou hudbu. Huawei Watch GT 4 startují na ceně 5 999 Kč.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *