Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Ze života

Dali jste si novoroční předsevzetí? Dosáhněte jich pomocí chytrých nositelných zařízení

Do nového roku zbývá posledních pár dní a většina z nás již začíná polemizovat nad tím, co bychom v novém roce chtěli dělat jinak, lépe a co by dokázalo zlepšit náš životní styl. Zhubnout pár kilo, začít sportovat nebo zlepšit svůj spánkový režim? To všechno zní na začátku roku velmi lehce a jsme přesvědčeni, že tentokrát své novoroční předsevzetí nevzdáme. Jak ale na to? Podívejte se, jak vám s dosažením cílů a udržením motivace mohou pomoci chytré hodinky.

Chci žít zdravěji – jedno z nejčastějších novoročních předsevzetí
Příliš času na telefonu, stres v práci, nedostatečný spánek, málo pohybu, to všechno má značný vliv na naše zdraví. Není se tedy čemu divit, že začít se zdravějším životním stylem je na začátku roku cílem spousty lidí. Jak si ale ohlídat, že spíte dostatečně, nestresujete se či jste dostatečně aktivní? Jednou z možností je vlastní pocit. Je ale fajn mít jistotu, a přesně pro tyto účely byly navrženy chytré hodinky Huawei Watch GT 4. S pomocí nejnovější verze technologie TruSeenTM 5.5+ dokážete sledovat všechny vaše zdravotní údaje, ať už jde o míru stresu, okysličení krve, srdeční frekvenci či pro ženy menstruační cyklus. A díky technologii TruSleepTM budete moci kompletně sledovat svůj spánek. Hodinky sbírají během spánku důležitá data a následně poskytují analýzu s tipy, které vám pomohou se zlepšením jeho kvality. Navíc disponují novou funkcí Sleep Breathing Awareness, která pomáhá měřit pravidelnost našeho dýchání během spánku a hodnotí kvalitu dechu uživatele od nízké po vysokou.

Chci začít sportovat a pravidelně se hýbat
Zařadit do života více pohybu a pravidelný sport je dalším nejčastějším předsevzetím. Jde ale i o předsevzetí, které lidem moc dlouho nevydrží. Většinou tak měsíc, nebo dva. Potom opadne počáteční motivace a nadšení je pryč. Jak si motivaci udržet? Díky hodinkám Huawei Watch GT 4 to půjde snadno. S motivací k pohybu vám pomůže funkce Activity Rings, která zobrazuje denní statistiky jako jsou spálené kalorie, délka cvičení či aktivitu ve stoje. Díky tomu budete mít dokonalý přehled o svých denních aktivitách. Funkce navíc přichází s medailovým systém, který vás oceňuje za dosažení nových sportovních milníků a rekordů. To vás bude ještě více motivovat k uzavření všech tří každodenních kroužků.

Huawei Watch GT 4 také nabízejí více než 100 sportovních režimů, ze kterých si vybere opravdu každý. Díky tomu můžete každý týden zvolit jiný sport a neuvíznout tak ve stereotypu s jednou aktivitou. Vyrazte třeba na běžky či lyže, zaplavat si, na kolo, nebo na skupinovou lekci jógy či HIIT do fitness centra. Vyzkoušet můžete i e-sporty v teple domova. Hodinky navíc dokáží sestavit na míru šitý fitness plán, na jehož plnění dohlíží osobní trenér, který jde na hodinkách zapnout.

Chci zhubnout XY kilo
Třetím nejčastějším předsevzetím, především mezi ženami, je touha zhubnout. Nejlépe do léta, do plavek. A jak všichni víme, největším vliv na hubnutí má především zdravá, vyvážená strava a kalorický deficit. Je tedy dobré mít přehled o přijmutích kaloriích během dnes a vědět, zda ještě jste v kalorickém deficitu či nikoliv. S tím vám jednoduše pomůže funkce Stay Fit. Díky této funkcí můžete jednoduše sledovat kolik kalorií za den přijmete, kolik kalorií spálíte v klidovém režimu či jestli jste v kalorickém deficitu nebo nadbytku. Zároveň aplikace zohledňuje také fyzickou aktivitu a podporuje tak rovnováhu mezi zdravým stravováním a pohybovými aktivitami. Hodinky umí také generovat personalizované plány pro hubnutí či nabírání a stanovovat cíle na nadcházející týden dle toho, jak si vedete. Stačí na hodinkách či chytrém telefonu v aplikaci Huawei Zdraví zadat své údaje o výšce, váze, pohlaví a nastavit si své cíle. Svůj příjem kalorií si pak jednoduše zadáváte přímo do aplikace. Ta poté používá existující údaje k úpravě a výpočtu kalorického příjmu na další týdny, abyste dosáhli svého cíle.

Ať už je vaše předsevzetí ohledně vašeho zdraví a těla jakékoliv, Huawei Watch GT 4 jsou ideálním parťákem pro jeho dodržení. Díky jejich zdravotním i sportovním funkcím budete mít vše neustále pod kontrolou a budete neustále motivovaní. Navíc jsou také stylovým doplňkem, který nebudete chtít ze svého zápěstí sundat. Na výběr máte hned ze sedmi barevných variant, které jsou vhodné pro muže i ženy.

Huawei Watch GT 4 zakoupíte již od 5 999 Kč dle zvoleného modelu. Více informací naleznete na oficiálním e-shopu Huawei.

Zdroj a foto: https://consumer.huawei.com/cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *