Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Lednový SPA DETOX: luxusní balíček pro novoroční restart

Začátek roku bývá obvykle časem, kdy po vánočních svátcích chceme svému tělu dopřát očistu a detox, dáváme si předsevzetí pro zdravější styl stravování, více se hýbat a celkově restartovat tělo i hlavu. Je to tedy ideální chvíle vyzkoušet luxusní detoxikační balíček od SPA & Wellness Aquapalace Praha, jehož součástí je speciální masáž a poukaz na vstup do Fitness Aquapalace Praha.

Nechte se hýčkat 60 nebo 90 minut, během kterých vám detoxikační celotělová masáž v kombinaci s vonným olejem vybraným speciálně pro očistu těla pomůže odstranit napětí, zlepšit kvalitu spánku, zvýšit tělesnou výkonnost a celkově ulevit od bolesti. Po celou dobu si užijete odpočinek v krásných prostorech SPA & Wellness Aquapalace Praha a po masáži vám bude nabídnut čaj, který podporuje detoxikaci organismu.

Aby byl lednový luxusní SPA DETOX balíček kompletní, součástí služby je také poukaz pro návštěvu dvoupodlažního Fitness Aquapalace Praha, které vás svým prostředím namotivuje k lepším výsledkům a práci na sobě samotném.

Dopřejte si kvalitní novoroční restart v moderním SPA & Wellness, které se nachází v 1. patře zábavného komplexu Aquapalace Praha. Kromě balíčku DETOX SPA si zde díky široké nabídce služeb můžete dopřát špičkovou péči v podobě masáží, zkrášlujících rituálů, kosmetiky, manikúry, pedikúry, lymfodrenáže a dalších tělových procedur. V nabídce nechybí také plně vybavené soukromé Spa s vířivkou a saunou či turecké lázně Hammam.

Nabídka DETOX SPA balíčku platí do 31.1. 2024. Více informací a možnost objednání ZDE nebo na recepci Spa & Wellness Aquapalace Praha, recepcespa@aquapalace.cz, telefon +420 739 341 082.

Foto: archiv

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *