Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Na vlnách Jadranu se nechalo unášet přes 1,1 mil. diváků. Seriál si pustila téměř třetina všech sledujících

Start nového seriálu skupiny Prima Na vlnách Jadranu, který volně navazuje na krimiseriál Pod hladinou, přilákal k obrazovkám 1 110 000 diváků starších patnácti let (share 30,65 %) a stal se jasným vítězem středečního večera. Pořad zvítězil i v nové strategické obchodní skupině 18–69 let se sharem 27,52 %. Dlouhodobě boduje i na prima+. Od nasazení na streamovací platformu (18. října 2023) dosáhl 326 098 video views. Po vlajkovém seriálu ZOO se jedná o druhý nejoblíbenější pořad u platících uživatelů (tarif prima+ LIGHT a prima+ PREMIUM).

Šestidílný seriál Na vlnách Jadranu volně navazuje na kriminálku Pod hladinou, tentokrát se ale český policista a bývalý potápěč Honza Zach (Matěj Hádek) přesouvá na jadranskou riviéru, aby se v době sezóny stal posilou pobřežní policie a pomáhal českým turistům. Mezi řešením případů, které souvisí s mořem, přípobřežní plavbou a marinou, kde dochází k podivným krádežím, ale také problémů českých a slovenských občanů na souši, se zároveň začíná rozmotávat tajemství hlavního hrdiny. Ten přijel na Jadran nejen pomáhat, ale i uzavřít svoji minulost. Po jeho boku stojí slovenská herečka Natalia Germáni coby záchranářka Vesna. V seriálu nechybí ani jeho přítelkyně Alice (Sandra Nováková), vyšetřovatelka z krajského policejního ředitelství. Diváci se dále mohou těšit na jména jako Adam Ernest, Sebastian Cavazza, Sara Sandeva, Maroš Kramár, Anna Šišková, Veronika Lapková, Ondřej Kubina, Filip František Červenka, Václav Vydra, Kristýna Leichtová, Ondřej Kraus, Hana Gregorová, Štěpán Benoni, Cyril Dobrý, Kristýna Kociánová či Michal Dalecký. Natáčení se zúčastnily také Iva Kubelková a Pavlína Němcová.

Všechny epizody jsou už nyní dostupné na prima+.

Zdroj: ATO-Nielsen, PEM D, ke dni 11.1.2024, dashboard prima+

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *