Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Na vlnách Jadranu se sveze Iva Kubelková

Svoje místo v seriálu Na vlnách Jadranu si ulovila i moderátorka Iva Kubelková. Jako bohatá turistka, které se někdo vloupal na jachtu, řeší zapeklitou krádež. Pro někoho úsměvnou, pro jiného důležitou.

Má loď, bohatého manžela a na dovolenou se vydala na chorvatské pláže. Pro Ivu Kubelkovou to znamenalo na čtyři dny odjet natáčet na ostrov Brač, kde seriál Na vlnách Jadranu vznikl. „Bylo to hezké, vzala jsem s sebou dceru Karolínku, takže jsme si udělaly výlet mimo sezónu do Chorvatska. Nikde nikdo, jezdily jsme na kole kolem moře. Natáčení bylo příjemné a takové s nadsázkou,“ usmívá se moderátorka. Jejího manžela – Němce, hrál místní Chorvat.

„Moc jsme si spolu nepopovídali, nebyl na to ani čas. Natočili jsme tu scénu a bylo. To, co se ztratilo, nebyla výjimka. Na tom je založen ten příběh. Prozrazovat to tedy nebudu. Řeknu jen, že na další lodi se ztratilo zase něco podobného, vlastně v tom je ten fór, že partička zlodějů krade nesmyslné věci. Přišlo mi to jako nadsázka.“ Jakmile skončilo natáčení, domů se neletělo.

„Jak jsem říkala, plán byl tam chvíli zůstat a užít si moře.“ I když Kubelková strávila na natáčení pár dní, s hlavním hrdinou Sebastianem Cavazza se moderátorka nesetkala. „Natáčela jsem jen s Marošem Kramárem a Matějem Hádkem, na Sebastiana jsem neměla štěstí.“

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *