Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

DětiZábava

Majaland láká na návštěvu o jarních prázdninách zvýhodněným rodinným vstupným

Jarní prázdniny jsou zase tady. Zatímco děti týden volna vyhlížely netrpělivě už od začátku roku, jejich rodiče zase čeká dlouhé vymýšlení aktivit, které zajistí, že jejich děti nezůstanou sedět týden doma u mobilu nebo počítače. Zkuste tentokrát něco nového a vyrazte do zábavního parku Majaland, který nově nabízí zvýhodněné rodinné vstupné.

Několikrát do roka řeší rodiče ten samý problém. Děti nejdou do školy a dospělým nezbývá než vymyslet, co ve volných dnech budou dělat. A zatímco většina školou povinných by nejraději zůstala doma a zabavila se sama s mobilem, rodiče by rádi dětem našli nějaké aktivnější vyžití…

Pohyb a zábava v jednom
Zdravý pohyb a zábava se krásně spojují v zábavním parku Majaland, největším krytém zábavním parku v Čechách s plochou 9000 m2. V něm se potkají s pohádkovými postavičkami z oblíbených animovaných seriálů. Včelka Mája, Vilík, Viking Vik a další je provedou tematickými atrakcemi pro mladší i starší děti. Projedou se na motýlím kolotoči, sklouznou po obří skluzavce nebo si užijí závratnou rychlost na území Vikinga Vika na 220 metrů dlouhé horské dráze.

Dětská včelí univerzita
Není to ale pouze o zábavě. Na děti v Majalandu čeká také včelí univerzita. Aby děti pochopily význam včel pro život na Zemi, musí je poznat pěkně zblízka a zábavně. V Majalandu na ně čeká naučná včelí stezka, která jim přiblíží život včel a jejich roli v ekosystému. Děti všechno pochopí díky krásným ilustracím a srozumitelnému textu. Ty, které čtení nebaví, zase osloví trubec Tonda, který jim vše důležité převypráví hlasem herce Martina Dejdara. Nabyté znalosti si pak děti ověří v kvízu, za jehož vyplnění dostanou vysvědčení trubce Tondy!

Nové rodinné vstupné
V Majalandu vyslyšeli přání rodičů a zavedli nové rodinné vstupné. Od prvního února tak vstupenka do největšího krytého zábavního parku v Čechách pro rodinu na celý den vyjde už od na 1499 korun. V ní jsou samozřejmě zahrnuty všechny atrakce jak pro malé, tak i pro velké návštěvníky.

Zábavní pak Majaland najdete v centru POP Airport nedaleko pražského Letiště Václava Havla.

Zdroj a foto: POP Airport 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *