Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CestováníMóda

Stylové cestování od nástupu po přílet: Emirates uvádí luxusní oblečení pro Business Class

Od 1.února uvádí společnost Emirates na trh inovativní kolekci oděvů pro odpočinek a relaxaci. Sada, kterou cestující v Business Class obdrží zdarma, zahrnuje pohodlný top s kapucí, kalhoty na šňůrku a měkké pantofle; vše sladěné s maskou na oči. Kolekce luxusního oblečení je navržena s ohledem na pohodlí cestujících v letadle a je ideální nejen na spaní, ale i na relax během posezení v palubním salónku A380 nebo jako stylový a neformální oděv, který pasažéry doprovodí až do cílové destinace.

Oblečení pro Business Class je vyrobeno z vynikajícího modalového materiálu, který je mimořádně měkký a prodyšný. Příjemná souprava v uklidňujícím světle modrém odstínu je navržená tak, aby odrážela současné trendy v oblasti athleisure, a je k dispozici ve dvou velikostech. Díky použití botanických vláken a žerzejovému úpletu má tento loungewear elegantní strukturu, která lichotí různým typům postav, a nabízí pohodlí během letu. Každá sada oblečení je zabalená v praktickém stahovacím sáčku a zahrnuje nastavitelný top a kalhoty, pár teplých pantoflí a masku na oči.

Zákazníci v Business Class společnosti Emirates ji obdrží při nástupu na palubu, aby se mohli v klidu převléknout a po celou dobu letu cestovat v komfortu. Při letech trvajících 9 hodin a více obdrží zákazníci třídy Business Class kompletní sadu; trvá-li let 2,5 hodiny či méně, obdrží zdarma přezůvky a masku na oči.

Uvedení nové řady oblečení pro Business Class je součástí pokračujících investic a úsilí společnosti Emirates zlepšit kvalitu poskytovaných služeb pro zákazníky, aby všichni cestující ve všech třídách mohli „létat lépe“. Nedávné investice zahrnovaly rozsáhlý projekt modernizace 120 letadel. Ta zahrnuje vylepšený interiér kabiny, nová kreativní menu s vysoce kvalitními surovinami, exkluzivní partnerství pro šampaňské, nový program pohostinnosti společnosti Emirates, živé televizní vysílání, rozsáhlou nabídku palubní zábavy, bezplatné Wi-Fi připojení dostupné pro všechny zákazníky, luxusní příslušenství a prvotřídní vinný lístek.

Vývoj loungewearu pro Business Class představoval mnohomilionovou investici a trval déle než rok. Celá sada byla pečlivě navržena týmem Emirates s cílem poskytnout nejvyšší možnou úroveň komfortu, elegance a praktičnosti. Jako první ji otestovali zákazníci na letech do a z New Yorku a Bostonu.

Zdroj a foto: Emirates

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *