Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Neděle se nesla ve znamení oslav narozenin TV Nova. Novinka Policie Hvar zabodovala u diváků

TV Nova v neděli 4. února oslavila třicáté narozeniny a připravila si pro své diváky nabitý program. Ku příležitosti kulatin se včera potkali bývalí moderátoři a reportéři, aby se společně podívali na narozeninové Televizní noviny. Ty opět potvrdily pozici nejsledovanějšího televizního zpravodajství na českém trhu, tentokrát ve speciálním retro studiu. Včerejší TN oslovily 41,92 % diváků v CS 15-54 u TV. V širší cílové skupině 4+ Televizní noviny přilákaly k obrazovkám 1,349 milionu diváků.

Skupina Nova včera večer svým programem potvrdila ve všech hlavních cílových skupinách vedoucí postavení na televizním trhu. V hlavním vysílacím čase zaujala 38,30 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek a ovládla tak nedělní večer. Velmi úspěšně rovněž odstartovala první letošní seriálová novinka TV Nova seriál Policie Hvar.

Nová komediální kriminálka Policie Hvar zaujala 22,62 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54. Na seriál ze slunného Chorvatska se při jeho úspěšném startu dívalo 957 tisíc diváků širší věkové skupiny 4+. Michal a Ivana jsou jako oheň a voda. Zatímco on je vtipný, sarkastický detektiv ze „staré školy“, ona je zase svobodomyslná, temperamentní žena. Společně musí napravit porušenou harmonii chorvatského ostrova Hvar.

Policie Hvar je kriminálka s nádechem prázdninové pohody. Má tu výhodu, že se nemusíme striktně držet procedurálních pravidel vyšetřování, ale naopak můžeme více zapojit humor i dobrodružství. Přitom ale divák stále může celou epizodu luštit kriminalistickou zápletku. Snažili jsme se vytvořit svět, kde se na jednom ostrově sejdou různí lidé různých národností s rozdílným pohledem na mnoho věcí, ale táhnou za jeden provaz, aby v každé z epizod společně odhalili vraha. Lákalo nás vyzkoušet si společný projekt se slovenskou stranou a vytvořit kriminálku pro obě divácké skupiny. A tomu odpovídá nejen výběr lokace, kde se seriál odehrává a která je v podstatě oběma národům ‚společná‘, ale i dějové linky a herecké obsazení hlavních postav. Společný stát už třicet let neexistuje, ale duch Československa u mnoha lidí žije dál,” shrnuje David Musil, kreativní producent a spoluscenárista.

Diváci mohou každou novou epizodu Policie Hvar sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo. Na tento seriál se můžete těšit každou neděli ve 20.20 na TV Nova!

Výborně si vedla vědomostní soutěž Na lovu: 30 let s Novou, která připomněla úspěšné formáty televizní zábavy za posledních 30 let. Včerejší narozeninový si nenechalo ujít 35,00 % diváků v CS 15-54 u TV. V širší cílové skupině 4+ pak soutěž pod taktovkou Ondřeje Sokola sledovalo 915 tisíc diváků. Běžně v Na lovu proti obávanému lovci stojí čtyři soutěžící. V narozeninovém speciálu se mu postavilo dvojnásobek osobností. „Bylo hezký vidět ten zástup hvězd Novy k oslavě třiceti let. My jsme se pokusily vytvořit dvojice, aby spolupracovaly a pomáhaly si, což se dost často projevilo tak, že se posílaly ke dnu. Z mého pohledu to bylo velmi zábavný,“ říká moderátor Ondřej Sokol. Navíc byl tento díl výjimečný – vystoupili zde dva generální ředitelé, současný Daniel Grunt a historicky první Vladimír Železný.

Zdroj dat: ATO – Nielsen, živě + TS0-3, ke dni: 5. 2. 2024

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *