Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zdraví

Jak vidět svět růžově? Zkuste to skrze nové brýle!

Říká se, že někteří z nás se dívají na svět růžovými brýlemi, nebo je pro ně život procházka růžovou zahradou. Jde zpravidla o lidi, kteří se řadí do kategorie optimistů. A z těch bychom si měli vzít v dnešní době příklad, abychom se zbytečně netrápili a nezaobírali banalitami, které mnohdy stejně nemůžeme ovlivnit. Máme pro vás proto 5 tipů, jak vidět letos svět kolem sebe o něco růžověji.

1. Hledejte pozitiva
Ať už začal váš letošní rok jakkoli, měli byste mu dát šanci, abyste ho prožili pokud možno co nejlépe. A k tomu je zapotřebí pozitivní přístup. Možná jste si dali totiž předsevzetí, že zapracujete na svém těle a dostanete ho do formy, ale berte ohledy i na svou mysl. Snažte se tedy radovat i z maličkostí a na všem hledat i drobná pozitiva. A pokud se vám něco nepodaří, někdo vás zklame, v práci vás naštvou, držte se starého známého rčení, že všechno zlé je pro něco dobré.

2. Inspirujte se trendem barbiecore
Pozitivní náladu vám dodá i růžová barva, která se v současné době dostala do popředí díky filmu Barbie, který upoutal celý svět hlavně v loňském roce. Růžová barva se objevila v módních kolekcích, v interiérech, designu, ale i na různých doplňcích. Tak vznikl nový trend zvaný barbiecore a růžové mánii se dalo jen těžko uniknout. Původně infantilní barvu pozvedla i samotná představitelka hlavní role Barbie herečka Margot Robbie, která růžové outfity nosí i mimo roli a v růžové róbě vyrazila na letošní lednové udílení Zlatých glóbů. Film získal dvě sošky a sladká barva zůstává in po zbytek roku. Nechte se jí unést i vy.

3. Nasaďte si růžové brýle
Růžová barva je spojovaná s něžností, radostí, romantikou i láskou. Skrývá se v ní také ženskost, která může na první pohled působit naivně, až sladce, ale nenechte se mýlit, v jiném odstínu dokáže být svůdná a provokativní. Proto byste růžovou barvu neměli vynechat ze svých šatníků v žádném věku. A když se zrovna necítíte na růžové šaty či kostým, vsaďte na doplňky, k nimž patří stylové brýle. Je prokázáno, že světlé barvy vás omladí. Optika Alensa nebo e-shop Alensa.cz  nabízí dioptrické brýle nejen s růžovými obroučkami, ale i tónovanými skly v kombinaci s kovovými rámečky, které můžete využít například na Valentýnské party, ale rovněž na letních festivalech.

4. Více věřte sobě i druhým
Je zajímavé, že spousta lidí má tendence se podceňovat a často jsou limitování důvěrou v sebe sama, ale i v druhé. Částečně k tomu přispívá dnešní on-line svět, do kterého se více noříme a mnohdy zbytečně uzavíráme. Je však dobré vědět, že na větším sebevědomí se dá pracovat a skvělým nástrojem k jeho zlepšení je komunikace. Zkuste to letos změnit a buďte víc sami sebou.

5. Oslavte Valentýna
Únor patří zpravidla lásce a oslavám svátku zamilovaných, který se nese v červené a růžové barvě. Nechte se tedy strhnout svatým Valentýnem a věnujte pozornost nejen vašim drahým polovičkám, ale také rodině, a zahrňte je svou náklonností i nevšedními dárky. Darovat jim můžete třeba nové sluneční brýle, nebo poukázku do optiky a e-shopu Alensa, on-line prodejce kontaktních čoček, dioptrických a slunečních brýlí, která nabízí vouchery v různých cenových kategoriích od 500 Kč do 5000 Kč.

Široký výběr dioptrických i slunečních brýlí podle poslední módy a další produkty péče o váš zrak naleznete na www.alensa.cz nebo navštivte v optikách Alensa, Lazarská 13/8, Praha 2, a Masarykova 412/32, Brno.

Foto: archiv Alensa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *