Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

❤ Valentýn

Valentýn nemusí být jen o čokoládě, darujte jí to, co si opravdu přeje! Lumea – darujte hladkou pokožku bez chloupků

Svátek svatého Valentýna je v České republice stále populárnější, ačkoli se jedná o relativně nový zvyk. Tento svátek tradičně připadá na 14. února a je spojen s oslavou lásky a romantiky. Ze západních zemí se v posledních letech rozšířil i k nám, slaví jej zhruba polovina zdejší populace.

My Češi se vlivům ze zahraničí otevíráme čím dál více, což zrovna v případě Valentýna může představovat významné plus. Do naší leckdy málo emotivní kultury přináší skvělou příležitost vyjádřit svoje city milovaným lidem.

Rádi se sice máme celý rok, ale tento den k vyjádření lásky a vděčnosti vůči partnerům přímo vyzývá.  Vzájemné city lidé oslavují různými způsoby, nejčastěji ale hlavní roli hraje společně strávený čas. Může se jednat o romantickou večeři, výlet, či společnou kulturní nebo sportovní aktivitu. Dále jsou pak v oblibě drobnosti v podobě květin, čokolády, ale výjimkou nejsou ani hodnotnější dárky.

Lumea – bez chloupků až na 12 měsíců
Pro ženy, které touží po hladké pokožce bez podráždění, bez bolesti či častého holení, je IPL epilátor Lumea ideálním dárkem. Lumea IPL 9900 Series dokáže zajistit hladkou pokožku až na 12 měsíců a až 92 % chloupků odstraní již po 3 ošetřeních. Čtyři chytré nástavce si poradí s každou částí těla, senzor SmartSkin vybere intenzitu světla podle typu pokožky a SkinAI zanalyzuje proces odstraňování chloupků. Pokud by Lumea náhodou nesplnila očekávání, můžete ji do 90 dní vrátit, ale milují ji miliony žen po celém světě, takže je velmi pravděpodobné, že ji bude milovat i ta vaše.

Zdroj a foto: philips.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *