Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Louis Vuitton představuje exkluzivní sérii na YouTube „Nicolas Ghesquière: Shaping Fashion“

Louis Vuitton představuje novou vzrušující digitální kapitolu v podobě exkluzivní série YouTube „Nicolas Ghesquière: Shaping Fashion“, která se zabývá desetiletým dědictvím uměleckého ředitele ženských kolekcí Maison. Vizionářský designér se vrací k počátkům své slavné kariéry a zve řadu přátel a spolupracovníků, aby se zapojili do nádherně zasvěcených rozhovorů zahrnujících témata od filmu přes hudbu až po módu, oplývající osobními anekdotami.

Odhalením prvních dvou epizod s ambasadorkami Sněmovny Emmou Stone a Jennifer Connelly se série zaměří na desetiletí Nicolase Ghesquièrea v Louis Vuitton a vlivné momenty a postavy, které poznamenaly jeho tvůrčí cestu.

„Tato série pro mě byla něco úplně nového. Bylo velmi příjemné udělat si čas ohlédnout se zpět, zamyslet se a usmát se nad tím, jak uplynulo posledních deset let…a je to cesta, kterou utvářeli báječní přátelé v každé epizodě! Při dnešním tempu věcí je zvláštní si sednout a trochu zavzpomínat,“ říká Nicolas Ghesquière.

Série čítající 10 minut na epizodu je animována novinářkami Lynn Hirschbergovou a Sylvií Jorifovou, které řídí diskuse tak, aby zachytily ducha a příběhy uměleckého ředitele, které budou informovat a potěšit diváky na tomto exkluzivním výletu do paměti.

První epizoda s Nicolasem Ghesquièrem v rozhovoru s Emmou Stone je k dispozici na digitálních kanálech Louis Vuitton.

Zdroj a foto: Louis Vuitton

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *