Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Novinky Bulgari Icon B.zero1 –  vizionářský duch italského génia

Kreativitě se meze nekladou, neexistují žádné limity experimentování s cílem objevit nové, nekonečné perspektivy. S novou kampaní Bulgari Icon pro rok 2024 italský klenotnický dům pokračuje na své nikdy nekončící cestě inovativního přístupu, ztělesňující italského génia: cestě vysoké odbornosti hluboce zakořeněné v historickém odkazu, cestě, která výrazně přesahuje zajeté koleje s cílem nalézt nové a neomezené způsoby vyjádření kreativity. Tato výrazná vize se převtěluje do podoby nových ikonických kreací.

Nová kampaň Bulgari Icon je dynamická a přímočará zároveň. Do podoby obrazů, rámů, pohybů a dojmů zachycuje působivou estetiku ikony B.zero1, je plná energie a inspirativní sebedůvěry. O režii se postarala Cara Stricker a autorem snímků je fotograf David Sims. Hvězdami kampaně jsou ambasadorky značky Bulgari Zendaya a Lisa, které ukazují cestu za splněním své vlastní vize a spojují své odhodlání s osobitou energií různých šperků, které mají na sobě.

Inspirující scénu oživuje několik významných prvků: avantgardní spirála B.zero1 – definující dokonalý architektonický styl prstenu – vracející se v podobě působivého tunelu i dynamického filmového zpracování pomocí kruhových a plynulých pohybů kamery.

Důležitou roli hraje i působivý minimalismus, který vzdává hold výrazným, čistým a geometrickým liniím designu B.zero1. V tomto futuristickém světě, který překonává hranice prostoru a času, Lisa a Zendaya redefinují své vlastní hranice, objevují neprobádaná území a prostřednictvím ikon Bulgari dávají podobu své vlastní vizi.

NOVÁ KOLEKCE
Od svého prvního uvedení v roce 1999 je B.zero1 symbolem průkopnické vize Bulgari a přináší do světa šperků bezprecedentní kombinaci historického odkazu a inovací. Tento klenot, zrozený původně jako prsten, který spojil industriálně inspirovanou techniku Tubogas s římským nápisem charakterizujícím logo Bulgari, vděčí za svůj globální úspěch geniální myšlence vytvořit zcela nový stylistický kód ze dvou velmi odlišných kreativních inspirací.

B.zero1 je atraktivním zpodobněním italského génia Bulgari. Během pětadvaceti let inovativního experimentování se pro značku Bulgari tato ikona stala nekonečnou platformou kreativity a nikdy nekončících inovací. V průběhu času B.zero1 uvítalo nespočet iterací svého design: ať už se jedná o variace v objemu a tloušťce se zavedením 1 až 4pásmových prstenců, přes použití nekonvenčních a průlomových materiálů, jako je keramika, až po rockový twist, který šperku dodaly kovové cvoky na spirále. Během bezmála tří dekád tato linie ukázala, kam až cesta za inovacemi může vést.

Novinky pro rok 224 vycházejí z původní vize, která B.zero1 propůjčila status ikony. Jsou zrozeny z klíčových estetických prvků kolekce a přináší nové interpretace klasického designu prstenu.

Nový prsten B.zero1 je zářivý a jedním slovem ikonický. Zaujme rafinovaným diamantovým pavé zasazeným do vlny uvnitř okrajů prstenu, která obepíná emblematickou třípásmovou spirálu. Tento nový styl B.zero1 ve variantě z 18karátového růžového, žlutého a bílého zlata, propůjuje nadčasového ikoně auru vzácnosti a zářivosti.

Prsteny s dvojitou spirálou z 18karátového růžového či bílého zlata nadchnou atraktivním tvarem a kompletním pavé zdobením z diamantů v různých velikostech. Nové kousky jsou tenčí interpretací oblíbené klasiky B.zero1 a přináší sebou další možnosti osobitého stylingu. Později během letošního roku, konkrétně v červnu, se kolekce rozšíří ještě o dva sladěné náramky.

Nové působivé náušnice B.zero1 z 18karátového bílého zlata promítají design ikonického prstenu do podoby třpytivého prořezávaného motivu s plným diamantovým pavé. Tato kreace doplňuje set, jehož součástí je náhrdelník z 18karátového zlata s diamanty. Díky oslnivé nové iteraci B.zero1 můžeme obdivovat eklektickou podstatu ikony B.zero1.

Pro ty, kteří se vždy soustředí na to podstatné, je jako stvořený prsten B.zero1 z 18karátového růžového zlata s logem Bulgari a jedním centrálním diamantem, který je ztělesněním všestrannosti a nestrojené elegance.

Zdroj a foto: Bulgari

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *