Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Smrt na hedvábné stezce – vražda z dovozu?

V prostorách areálu logistické společnosti je nalezena mrtvola spolumajitele, Oskara Jelínka. Jeho bratr Arnošt se i přes tragické okolnosti nadále snaží dotáhnout do úspěšného konce jednání o fúzi s čínským investorem, který zde plánuje vybudovat velké logistické centrum za miliony eur.

Pozornost Specialistů se nejprve upře na tlumočnici Chen Lin, která měla s Oskarem utajený poměr. Postupně ale zjišťují, že motiv pro případnou vraždu mělo více lidí. I u tohoto případu bude Specialistům velmi nápomocna přítelkyně kpt. Kováře (Jiří Hána), novinářka Martina Svátková (Marta Dancingerová), kterou z profesních důvodů zajímají snahy čínských společností o investování do domácích firem.
Své poznatky navíc mohou oba probírat i doma, neboť vinou nečekaného výbuchu plynu na ulici před domem Martina Kováře se z něj i jeho tatínka (Oldřich Vlach) stanou bezdomovci.

Trn z paty jim ale vytrhne právě sympatická žurnalistka, když jim nabídne azyl ve svém bytě. Všichni tři se tak musí z minuty na minutu naučit žít v jedné společné domácnosti, což je pro ně bezesporu velká změna. Naštěstí ji ale zvládají s velkým nadhledem.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *