Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Petra Kvitová v Máme rádi Česko! Točila už těhotná, bříško ale zapřela…

Další premiérový díl zábavné show Máme rádi Česko bude ryze sportovní. Své znalosti o Česku totiž změří tenisový a fotbalový tým. Ve fotbalovém týmu Vojty Kotka se o vítězství budou snažit herci ze seriálu Malá velká liga Marek Němec, Roman Štabrňák a Anna Fixová. V tenisovém týmu se blýsknou herci z divadelního představení Federer – Nadal Jakub Prachař a Marek Taclík, autor téhož představení Petr Kolečko a tenisová hvězda Petra Kvitová. Ta pořad natáčela už v požehnaném stavu… Sledujte v pátek 23. února ve 20.15 na Primě!

Když 19. prosince loňského roku přišla naše nejslavnější tenistka Petra Vaňková Kvitová do studia televize Prima natáčet zábavnou show Máme rádi Češko, ještě nikdo netušil, že pod srdcem už pár měsíců nosí nový život. A i ona byla rozhodnuta ten den svoje tajemství ještě udržet. Oblékla volné černé tričko a delší blyštivé sako a od pasu dolů se schovala za soutěžní panel. Nikdo nemohl poznat nic. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS bezprostředně po natáčení sice o touze stát se maminkou promluvila, probíhající těhotenství ale reportérce ještě s ohledem na rodinu a pověrčivost zapřela.

„Odmalička jsem chtěla být maminkou. Jsem ze tří dětí. Mám dva starší bratry a mám s nimi skvělý vztah. Určitě bych chtěla děti. Je to smutné, že ženy musí dát potom sportovní kariéru na vedlejší kolej, když cítí, že by děti chtěly. Je to pro ženu omezení. Muži si mohou hrát, jak dlouho chtějí, pokud jim to zdraví dovolí,“ posteskla si Petra Kvitová, aniž by dala najevo, že kariéra na druhé koleji bude již brzy i její realitou. Na přímou otázku, zda se jí tato situace může brzy týkat, v tu chvíli odpověděla vyhýbavě. „To je všechno ve hvězdách, je těžké o tom mluvit, nikdy nevíte, co příroda nachystá. Fakt těžký, nevím teď,“ zareagovala spontánně s tím, že v roce 2024 ji žádné pracovní změny nečekají. „Můj pracovní rok 2024 bude vypadat jako každý jiný rok, zase pojedu do Austrálie a zase budu objíždět turnaje jako každý rok,“ řekla tehdy na kameru CNN Prima NEWS Petra Kvitová. O tom, že s manželem čekají prvního potomka, se tenistka svěřila veřejnosti o necelé dva týdny později v novoročním instagramovém postu.

Sportovní aktivity sice s ohledem na těhotenství bude muset omezit, ve vědomostním soutěžením pořadu Máme rádi Česko se ale nijak omezovat nemusela. A soutěživá je prý velmi už od dětství. „Byla jsem soutěživá skoro ve všem. Matematické olympiády jsem tedy statečně vynechávala, ale hrávala jsem stolní tenis, venku s kamarády jsme plnili úkoly a já se snažila být první,“ prozradila na sebe. „Mám ráda vědomostní soutěže, ale zároveň se jich bojím. Chodila jsem do školy, mám vystudovaný gympl, ale spoustu už jsem toho zapomněla, tak se trochu bojím, co tady předvedu. Tenhle pořad ale sleduju i doma a baví mě,“ dodala. Čas u televize je jednou z jejích oblíbených relaxačních aktivit. Nejraději ji sleduje s rodinou a s manželem Petrem Vaňkem, jehož příjmení po svatbě přijala. „Život po svatbě není jiný, ale zvykám si na oslovení paní, a protože jsem přijala příjmení manžela, jsem Vaňková Kvitová, a například lékaři mě volají paní Vaňková, a já čekám, až někdo vstane a půjde, a ono je to na mě. Tak to je taková mini změna. Ale podepisuju se postaru,“ prozradila se smíchem Petra Vaňková Kvitová.

Spolu s ní bude v červeném týmu Jakuba Prachaře soutěžit také scenárista Petr Kolečko a herec Marek Taclík. Proti nim se v bílých barvách Vojty Kotka postaví herci z primáckého seriálu Malá velká liga – Marek Němec, Roman Štabrňák a Anna Fixová.

Premiérový díl Máme rádi Česko sledujte v pátek 23. února ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *