Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Těhotná manželka nachytala Ondru Havla z Ulice s jinou! Jak si to vyřídila s ním i se sokyní?

Představitel Jirky Hložánka z divácky oblíbeného seriálu Ulice na TV Nova zažil nedávno pěkně perné chvilky. Jeho těhotná manželka Bára Havlová si na něj posvítila kvůli jiné, jíž Ondřej Havel bezostyšně vyznává lásku před celým národem. Něco takového si Bára nehodlá nechat líbit, a tak celkem rázně zakročila. Jak svého muže zkrotila?

Vloni v létě se sympatický herec, známý díky postavě Jirky Hložánka ze seriálu Ulice, a současně i moderátor Snídaně s Novou Ondřej Havel oženil. Nyní s manželkou Bárou, jejíž hlas znají posluchači z Fajn rádia, čeká svého prvního potomka. Mladí manželé baví fanoušky na sociálních sítích vtipnými videi o svém soužití, v nichž si nic nedarují. Jedno z těchto videí se týkalo i Ondrova vrkání s jinou. Tohle je před manželkami vždy ošemetná věc, navíc když se nejedná jen o vrkání, ale přímo o skotačení v posteli. A protože je Bára ženou činu, rozhodla se svého drahého konfrontovat přímo při činu.

Ženské zbraně v akci
Pokud si myslíte, že je Ondra své ženě nevěrný, jste na omylu. Lásku vyznává coby Jirka Hložánek své herecké kolegyni Natálii Holíkové, která hraje Martinu, na place při natáčení nových dílů Ulice. Aby si ho jeho skutečná partnerka trochu vychutnala, a zároveň si z něj vystřelila, domluvila se s produkcí seriálu Ulice, že nic netušící mileneckou dvojici překvapí v ateliérech Ulice přímo na natáčení. Jak to dopadlo? Video z pranku je tu a už se líbí téměř 10 tis. fanoušků: https://www.instagram.com/p/C3qAFurI08e/?hl=cs

K čemu se přiznal nachytaný Ondra?
Jak se říká ‚pomsta byla opravdu sladká‘. Ondřej Havel tenhle manželčin prank úplně nedal a téměř prchl z místa činu. K čemu se nám pak přiznal? Co byla první věc, která ho napadla, když Báru spatřil? A jak si to užila samotná Bára? Vůbec jsem nic netušil, co tady dělá a co se vlastně děje. Najednou se Barča objeví na place a já u stolu se svou seriálovou přítelkyní. Tak jsem si řekl, ať si to holky vyřídí, že je to na nich,“ komentuje situaci Ondřej Havel.

Jeho manželka Bára s tímto překvapením téměř okamžitě souhlasila. Malá nervozita přišla až těsně před tím, než měla vkročit na plac. „Celé to byla improvizace a já jsem vůbec netušila, co se bude dít. Stála jsem za dveřmi a čekala na znamení, kdy mám vejít do záběru. Bušilo mi srdce a říkala jsem si, že netuším, co se stane a jak to celé dopadne,“ popisuje své pocity Bára a dodává: „Viděla jsem, jak vytřeštěně na mě koukají jak Ondra tak Natálka, ale nechtěla jsem to hned pustit a začít se smát. Navíc mě samotnou překvapilo, že oba byli opravdu profíci, a protože neslyšeli režisérovo stop, začali improvizovat a hrát i bez scénáře, jako kdybych tam přijít vlastně měla. Tak jsem pokračovala taky. Když to dojelo, tak se teprve začal ptát, co to má znamenat, kdo všechno v tom se mnou jede a proč o ničem neví, aby se na takový šok mohl alespoň trochu připravit.“

Ondra Havel sice pohotově dohrál záběr do konce, ale do poslední chvíle nechápal, co tam Bára dělá. “Nejdřív jsem si říkal, co se to sakra děje a proč tady Barča je, ale protože rejža pořád neříkal STOP, tak jsme hráli dál. Navíc jsem měl v ten moment plnou pusu škubánků s mákem a reálně hrozilo, že mi zaskočí,” dodává se smíchem budoucí tatínek Ondra Havel.

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *