Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

🐣 Velikonoce

Velikonoční tvoření a malé radosti z českého ekologického papírnictví Be Nice

Svátky jara se blíží a papírnictví Be Nice si pro vás připravilo celou řadu novinek, které potěší a zpříjemní nadcházející svátky jara, Velikonoce.

Tyto svátky jsou symbolem naděje, nových začátků, příroda se začíná po dlouhé zimě probouzet a chystat se na nový cyklus. Motivy tedy byly jasné a jsou inspirované českou přírodou. Návrhu se opět ujala dvorní ilustrátorka Be Nice, Bára z Nikolajky a mezi jednotlivými kresbami najdete zajíčky, slepičky, květiny, motýlky, ale třeba i srdíčka.

S tímto krásným a jemným folklorním designem Be Nice vytvořilo pohlednice, přání, vystřihovánky a samolepky. Můžete si tedy tak velmi jednoduše vytvořit sami nebo s dětmi hezké dekorace do květináčů a jednoduše a vkusně ozdobit vajíčka. Určitě bychom neměli zapomínat na své blízké a kamarády, které potěší, když od vás ve schránce najdou rukou psaný pohled nebo přání. Takový vzkaz má úplně jinou energii, než zpráva poslaná po telefonu. Vyzkoušejte to!

Všechny výrobky jsou z pevného, recyklovaného materiálu, vyrobeny v rodinné tiskárně Be Nice v Jesenici u Prahy.

Cena pohlednice: 40,- Kč (12 x 17 cm)
Cena přání: 90,- Kč (12 x 17 cm + obálka)
Cena samolepky: 80,- Kč (1 arch)
Cena vystřihovánek: 120,- Kč (1 arch – 8 vystřihovánek + 8 špejlí)

Zdroj a foto: www.benice-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *