Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti🐣 Velikonoce

Velikonoční tvoření a tančení v Monkey´s Gym

Chcete si s dětmi už udělat velikonoční atmosféru? Pak se vydejte do tělocvičen Monkey´s Gym, kde pro vás v březnu připravili zábavné tématické vyrábění a samozřejmě se bude i cvičit!

Velikonoční odpoledne plné tvoření a tancování bude v březnu probíhat na třech pobočkách Monkey´s Gym: v Galerii Harfa v sobotu 16. března, v OC Šestka v neděli 17. března a ve Westfield Chodov 24. března.  Děti si samy upletou velikonoční pomlázku, nazdobí si speciální velikonoční keramiku a vajíčka, nebo si mohou z nažehlovacích korálků vytvořit zapichovátka z papírových vajíček a zajíčků.  Tvoření je vhodné i pro menší děti a na své si určitě přijdou i maminky. Výsledkem pak bude pěkná velikonoční výzdoba pro váš domov… A protože jsme v profesionálních dětských tělocvičnách, děti se v nich vždy mohou dosytosti vydovádět při diskotéce s opičkou Lolou, která bude probíhat po celou dobu akce.

Místa a termíny:
Monkey´s Gym Galerie Harfa: sobota 16. 3. 2024, 14:00–18:00
Monkey´s Gym Westfield Chodov: neděle 17. 3. 2024, 14:00–18:00
Monkey´s Gym Oc Šestka: neděle 24. 3. 2024, 14:00–18:00

Zdroj a foto: https://www.monkeysgym.cz/novinky/velikonocni-tvoreni-a-tanceni-v-monkeys-harfa-sestka-a-chodov-722.html

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *