Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

💐 MDŽ

Tip na dárek k MDŽ: Darujte jí květiny pěstované s láskou

Mezinárodní den žen se slaví po celém světě 8. března, a to již od počátku 20. století. V některých zemích mají v tento den dokonce státní svátek. Obdarujte i vy, ženy ve svém okolí krásnou květinou. Jistě potěší každou ženu, ať jde o babičku, dceru nebo kamarádku. Ty nejbarevnější jarní kytice seženete v Kauflandu, kde k nim rovnou můžete přidat i něco dobrého, a to radost obdarované ženy ještě zvýší.

Pěstováno s láskou
Klasiku představují rudé růže. Ty nejkrásnější květy rostou díky laskavé péči, a tak se v Kauflandu dívejte po růžích s označením fairtrade. Pěstují se na malé rodinné farmě v Keni, kde se o ně stará tým nadšených zahradníků, kteří také zodpovědně ochraňují místní divokou přírodu. Můžete si zakoupit buď jednodruhovou kytici růží s autentickým příběhem, nebo mixovanou s gerberami, eukalyptem či lilií.

Velkolepá nádhera
Oblíbené jsou také barevné tulipány, jejichž sezóna v březnu právě začíná. Kaufland je nabízí v rozličných kyticích, ať už se jedná o speciální druhy tulipánů či velké XXL kytice. Například svazek několika desítek růžových holandských tulipánů působí doopravdy honosně, a navíc provoní celý dům. Tak velkolepou kyticí dáte jakékoli ženě najevo, že si jí vážíte.

Třpytiví motýli
Pokud si užíváte zářivé kombinace barev, potěší vás veselé gerbery. Jejich kulaté barevné květy se často považují za symbol radosti a štěstí. Vyzařují pozitivní náladu, která dokáže vyvolat úsměv na tváři a rozveselit šedý konec zimy. Naši předkové často darovali gerbery jako poděkování nebo výraz podpory. Kaufland je navíc zdobí třpytivými dekoracemi ve tvaru motýlů, což jim dodává skutečně nepřehlédnutelný styl.

Zdroj a foto: Kaufland

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *