Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Jídlo a pitíSoutěž

Vyhrajte 3x dárkový balíček Panzani

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Balíček produktů Panzani vyhrává Ivana N., Praha; Evelína K., Praha, Simon W., Kladno. Výhercům gratulujeme!

Také už se těšíte na jaro jako my? Přemýšlíte jak odlehčit vašemu jídelníčku? Vyzkoušejte nové Fleky od Panzani. Tyto fleky spojují tradiční a moderní gastronomii, splňují současné požadavky na lehkou, vyváženou stravu a na zdravou výživu. Navíc se nelepí, takže na talíři budou vypadat vždy atraktivně a jejich příprava je časově nenáročná.

Vychutnat si je můžete v různých kombinacích. U nás nejčastější způsob přípravy – zapečené s uzeným masem nebo šunkofleky – můžete obohatit o další ingredience, jako jsou houby, zelí, zelenina a podobně. Anebo je servírujte s omáčkou, masem, rybami či mořskými plody. Své uplatnění najdou i ve studené kuchyni, třeba v těstovinových salátech.

A víte jak správně uvařit těstoviny? Neváhejte použít hodně vody – to znamená asi 1 litr na 100 g těstovin. Těstoviny se tak rovnoměrně provaří a budou ještě chutnější! Nejlepší je těstoviny vařit v otevřeném hrnci bez pokličky.

Soutěžní otázka: Z jaké mouky jsou vyrobené Fleky Panzani?
a) semolinové
b) kukuřičné
c) rýžové

Nápovědu hledejte na www.panzani.cz

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 17.3.2024. Do předmětu uveďte: Fleky Panzani. Vyhrává 300., 400. a 500. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Zdroj a foto: www.panzani.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *