Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

label.m představuje novou řadu produktů na vlasy M-PLEX

Značka  LABEL.M navazuje na své představení inovativní řady produktů na vlasy a uvádí novinku M-PLEX.

LABEL.M zahrnuje více než 50 produktů pro péči o vlasy a styling, které jsou přizpůsobeny individuálním potřebám našich klientů ve více než 60 zemích. Všechny naše produkty jsou vyrobeny z přírodních složek a bezpečných syntetických látek, aby tvořily vysoce účinné produkty s co nejefektivnějšími výsledky. Výrobky obsahují exkluzivní technologie obohacené o nejjemnější směsi přírodních rostlinných a ovocných výtažků, olejů a vitamínů pro zářivé vlasy plné života.

LABEL.M produkty jsou veganské a bezsulfátové, jsme 100% proti testování na zvířatech. Obaly jsou ze 100 % recyklovatelného materiálu.

LABEL.M si zakládá na využití moderní technologie a propojení s kadeřnickou rodinou po celém světě. Činíme tak prostřednictvím QR kódů a multimediálního obsahu, včetně obrázků, videí, a sociálních medií. To usnadňuje našim klientům a partnerům v salonech si vybrat a rozhodnout se pro správný produkt na základě odborných rad.

M-PLEX BOND OBNOVUJÍCÍ ŠAMPON A KONDICIONÉR / M-PLEX TECHNOLOGIE BOND
Intenzivně obnovuje a chrání disulfidické vazby, proto vlasy získají zdravý vzhled a hedvábnou hladkost. Obnova a ochrana vlasových vazeb technologií M-Plex Bond pro pevnější a hladší vlasy.

HABEŠSKÝ OLEJ – zanechává vlasy odolné vůči oxidaci a tepelné degradaci.

• zanechává vlasy znatelně silnější a hladší
• hluboce hydratuje a intenzivně chrání disulfidické vlasové vazby

Cena: šampon 1.175,- kondicionér  1.205,-

M-PLEX BOND ZÁZRAČNÁ REGENERAČNÍ MASKA 
Hloubkově regenerační maska pomáhá obnovovat a chránit vlasy zevnitř, aby byly hladší a poddajnější.
• obnovuje konečnou hladkost a lesk • vyživuje a uzavírá kutikulu pro hladší a zdravěji vypadající vlasy • dodává sílu a hydrataci

HABEŠSKÝ OLEJ – zanechává vlasy odolné vůči oxidaci a tepelné degradaci.

Cena: maska 810,- 

Zdroj a foto: www.my-labelm.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *