Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

PUMA a PLEASURES to rozjíždí s další kolekcí

Značky PUMA a PLEASURES se znovu propojují. Jejich nejnovější drop navazuje na první úspěšnou kolekci z roku 2023 a na ikonické spolupráce na modelech tenisek Suede XL a Velophasis.

Tentokrát se světy závodů a punku proplétají a na startovní čáře se potkávají originální motivy, které jsou klíčovou inspirací pro širokou škálu oblečení a střihů od grafických triček, doplňků, dvou odvážných verzí tenisek PUMA Spirex až po novou edici slip-onů TS-01.

Oblečení s důmyslným designem je inspirováno prvky motosportu a jeho typickými technickými materiály v jednobarevném provedení s výraznými neonovými prvky. Vedle claimu “recept na destrukci” kolekce přináší další dynamické vizuály z dílny značek PUMA a PLEASURES. Na každém kousku oblečení si designéři pohráli s originálním brandingem. Souprava Cellerator Track Jacket a Cellerator Track Pants je inspirována stylem závodní dráhy, zatímco základní kousky streetwearu, jako jsou LS Tee a Graphic Tee, vynikají pečlivě vybranými grafikami.

Mezi doplňky dominuje kšiltovka a crossbody taška, které vynikají originálním pojetím loga. PLEASURES také oživují novou siluetu Spirex, kterou přetváří do asymetrického designu inspirovaného běžeckými tretrami z éry Y2K. Verze od PLEASURES se pyšní dvěma nadčasovými, monochromatickými barevnými variantami. Speciální edice modelu TS-01 strhává pozornost díky polstrovanému prošívanému svršku a zapínáním na přezku.

PUMA x PLEASURES Part Two je k dostání exkluzivně na PLEASURESNOW.com od 1. března a na PUMA.com. V Česku budou vybrané kousky kolekce dostupné v průběhu března ve Footshopu a na footshop.com.

Zdroj a foto: PUMA

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *