Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Celebrity

Generační souboj slavných rodičů a dětí v Máme rádi Česko: „Domů pojedeš tramvají!“ varoval David Prachař svého nejmladšího syna

Mládí, nebo zkušenost? V novém díle zábavného pořadu Máme rádi Česko dojde poprvé v jeho historii ke generačnímu souboji. Své znalosti o Česku, postřeh a paměť změří slavní herci se svými dětmi. Proti sobě se postaví David a František Prachařovi, Roman a Prokop Zachovi a Lucie Zedníčková s dcerou Amélií Pokornou. Namažou si děti své slavné rodiče na chleba, nebo naopak je dostanou na kolena zkušenosti rodičů? Speciální díl Máme rádi Česko sledujte v pátek 15. března ve 20.15 na Primě!

Slavní rodiče a jejich děti, které se rozhodly jít v jejich šlépějích a pomalu a jistě je začínají kariérně dohánět. Jsou ale teprve náctiletí, mají osobité názory na život a na rodiče především. A neváhají je dát jaksepatří najevo i před televizními kamerami. David Prachař, Roman Zach a Lucie Zedníčková prokázali obrovskou odvahu a nadhled, když se dobrovolně vystavili veřejnému posměchu ze stran svých dospívajících dětí Františka, Prokopa a Amélie. Divákovi tak oba tábory slavných rodičů a dětí připravily vskutku zábavný večer.

Domů pojedeš tramvají!
Jestli někdo v tomto díle fakticky nemůže prohrát, je to David Prachař. „Jako otec nemůžu prohrát, mám v každém týmu syna, takže to mám pojištěný padesát na padesát,“ poznamenal věcně. Zatímco u sebe v týmu měl nejstaršího syna Jakuba coby kapitána, proti němu v bílém týmu Vojty Kotka soutěžil jeho nejmladší syn František. Svému otci dal ale několikrát pěknou bídu. „Vidim na tobě ten stres, tati, důvod je, že silně prohráváš. Je mi to líto, jsi tu o 40 let déle než já a stejně prohráváš,“ bavil se na tátův účet Franta. Před kamerami to bral David ještě statečně. „Přetvařoval jsem se, ale teď ho neodvezu autem, domů pojede tramvají. Děti mají být trestané, aby si vážily života a aby věděly, zač je toho loket,“ myslí si David. Kromě toho shrábne i synův honorář. „Je to tu dnes napsané na mě, na své konto dostanu i odměnu Franty a samozřejmě mu ji nedám,“ zvolil dvojí trest za synovu drzost. Během natáčení si to s ním ale rozházel i starší Jakub. „Chtěl jsem do slepé mapy zapíchnout vlaječku, což se mi nepodařilo. Uhodl jsem Tábor, ale nezapnul jsem tu lampičku. Kubíček ji zapnul, ale neřekl: Tatínku, nechceš si zapíchnout vlaječku? Ta sobeckost je prostě do nebe volající a mrzí mě to, že vlastní dítě neřekne tatínkovi. A taky se ten Tábor nepovedl díky tomu,“ postěžoval si David Prachař.

Mladé bestie přijely vyhrát?
Mladí své rodiče celkem nepřekvapivě válcovali v postřehu. „Přijel jsem sem s tím, že si to chci užít, ale pak se ve mně projevil soutěživý duch a chtěl jsem je porazit,“ přiznal Prokop Zach. „On se mi pořád vysmívá. Oni sem přijeli vyhrát, bestie mladý,“ avizoval ještě před natáčením jeho táta Roman Zach s tím, že ale syna v soutěživosti od dětství podporoval. „Hrávali jsme hry, soutěživost tam je. Táta je vždycky vytahoval a pak se nám smál, že jsme naštvaní a urážíme se,“ vzpomíná na čas s rodinou u deskovek Prokop. „Měl jsem hodně rád Monopoly a Duble, tam jsem je porážel. A v pexesu taky. Než ten mozek začal krnět a už mi dávaj. Už s nimi nechci hrát. Oni si pamatují dvakrát víc,“ dodal Roman Zach. Teď už tak často nehrají i proto, že Prokop se osamostatnil. „Dřív jsem prudil, ale jakmile jsem se odstěhoval, máme velice dobrý vztah. Jsme jedna parta,“ říká Prokop. „No to uvidíme po dnešku, jak to bude doma vypadat. Podle mě to teď bude minimálně týden nesnesitelný,“ obával se po výsledku Roman Zach.

Speciální generační díl Máme rádi Česko sledujte v pátek 15. března ve 20.15 na Primě!

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *