Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Je čas myslet na léto. Organizátoři táborů už přijímají přihlášky

Přestože jsou letní prázdniny ještě dost daleko, už teď by se měli rodiče zabývat tím, jak smysluplně vyplnit volný čas svých dětí. Oblíbenou formou jsou tábory s tematickým zaměřením. Možné je, už teď podat přihlášku na pobytový rybářský tábor nebo na příměstský Bike camp.

Oba tábory již mají svou tradici a z minulých let řadu spokojených účastníků. Příměstský Bike camp se v Praze 7 a okolí uskuteční již po osmé. Od 12. do 16. srpna se děti od 7 do 14 let mohou těšit na týden plný her, výletů, koupání a legrace spolu s oblíbenými vedoucími a cyklistickými závodníky. „Ve spolupráci s Městskou Policií Praha a BESIPem si budou moct vyzkoušet dětské dopravní hřiště, pumptrek nebo bikrosovou dráhu,“ přibližuje program tábora Jiřina Faloutová z pořádající organizace Dělej co tě baví. „Samozřejmostí je také trénink správné techniky jízdy na kole a důraz na bezpečnost a fair play.

Pobytový rybářský tábor proběhne od soboty 17. do soboty 24. srpna. Jeho základnou je rybník Budín v Žirovnici na Pelhřimovsku. Tábor je určený pro děti od 8 do 15 let, a to jak pro začínající, tak i pro pokročilé malé rybáře. Čeká je samozřejmě hlavně rybaření a trénink různých technik lovu. Čas ale bude i na koupání, hry a spoustu další zábavy. „Tábor povedou zkušení rybářští instruktoři a o ostatní program se postarají vedoucí z řad naší společnost,“ doplňuje Jiřina Faloutová.

Příměstský Bike camp vyjde na 4 900 Kč. Cena zahrnuje oběd, pitný režim, program a všechny vstupenky. Pro děti s trvalým pobytem v některých městských částech hl. m. Prahy bude možné čerpat dotaci.

Pobytový rybářský tábor stojí 7 900 Kč. V ceně je ubytování v dřevěných chatkách, pět jídel denně, program i povolenka k lovu. Děti musí mít vlastní spací pytel, základní rybářské vybavení, členskou legitimaci a rybářský lístek.

Více informací a přihlášky na tábory: https://www.delejcotebavi.com/akce a https://www.facebook.com/delejcotebavicz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *