Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Děti

Monkey’s Gym pořádá zábavné příměstské kempy pro malé sportovce

Dětské tělocvičny Monkey’s Gym připravily na letošní prázdniny skutečně pestrou nabídku sportovních příměstských kempů pro děti od 4 do 10 let. Na výběr je z 8 typů pohybových táborů, které se konají na třech místech v Praze v turnusech po celé léto! Děti si zde mají možnost vyzkoušet rozmanité pohybové aktivity a zdokonalit se v mnoha sportovních disciplínách – vše zábavnou formou a pod dohledem zkušených trenérů. Rodiče mohou i v létě v klidu pracovat a přitom vědí, že o jejich děti je nejen dobře postaráno, ale že se i skvěle baví.

Výběr příměstských sportovních kempů Monkey’s Gym je letos skutečně velký: Novinkou letošních prázdnin je Gymnastický pohybový kemp – zábavný mix sportovní a moderní gymnastiky, kde si děti vyzkouší cvičení na kladině, hvězdu, stojku, dovednosti se stuhou nebo skákání na trampolíně. Malí cyklisté budou určitě nadšení z Cyklo-kempu, který měl vloni premiéru, a hned se zařadil mezi oblíbené stálice – trénink jízdy v terénu, překážkové dráhy nebo dopravní hřiště jsou velkým lákadlem.

Nejen malé slečny pak budou nadšené z Tanečního kempu, kde se naučí základní kroky, zdokonalí se ve vybraných tancích, zahrají si hry a zatančí si i „diskotékové tance“. Kemp sportovní všestrannosti děti seznámí se základy 12 různých disciplín jako je gymnastika, atletika, minigolf, míčové hry, lukostřelba, kroket, badminton, a na řadu přijdou i skoky na trampolíně či přetahovaná lanem. Kemp míčových her je naučí hlavním dovednostem s míčem a seznámí je s házenou, kopanou, volejbalem, basketbalem i tenisem.

Pro děti, které rády běhají a skáčou, je připravený Atletický kemp, na němž se procvičí v hlavních atletických disciplínách. Každoročně rychle vyprodaný je Kemp in-line bruslení, kde se malí sportovci učí nejen správně jezdit na kolečkových bruslích, ale i bezpečně padat. Oblíbenou novinkou je Outdoor sportovní kemp, kde lektoři vyrážejí s dětmi každý den na jiné místo v přírodě, kde je čeká nová sportovní disciplína. Malí sportovci pod odborným vedením trénují každý den jinou dovednost: in-line brusle, kolo, lezení, vyzkouší si venkovní posilovnu i atletiku.

Místo: Monkey´s Gym, pobočky Galerie Harfa, OC Šestka a Westfield Chodov

Termíny: 1. 7. až 31. 8. 2024

Zdroj a foto: www.monkeysgym.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *