Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

CelebrityZábava

Grimasy moderátorů a porotců během natáčení pořadu Česko na grilu. Co by mohly vyjadřovat?

Baví vás grimasy Zdeňka Pohlreicha? Tentokrát, v pořadu Česko na grilu, bude mít vedle sebe zdatné parťáky, kteří si s ním nijak nezadají. Jak byste si jejich grimasy překládali vy, stát na místě soutěžících? Která by vás rozhodila, která rozesmála?

Nejen slovem je proslavený Zdeněk Pohlreich. Tedy tím, že nejde pro ostré slovíčko daleko, ale jak sám avizoval: „Pokud by to soutěžící a diváky rozhodilo, měl místo mě výkony soutěžících hodnotit farář, který by jistě lépe řekl, co je tu špatně.“ (smích) „A chválit moc nebudu, s tím také nepočítejte, přece nechcete, abych se vrátil na Primu jako nice guy. To asi nečeká nikdo…“

Nejen o ostrá slova tak nebude nouze, také grimasy si opět diváci užijí v široké škále od mírně pozdvihnutého obočí až po oči nevěřícně vykulené nebo metající blesky, když se mu něco nelíbí. Také dojde na proškolování soutěžících, přeměřování velikosti a hladové pohledy, protože natáčecí den – je zkrátka dlouhý…

Hned na začátku pořadu se shodnou soutěžící Rita s Jeanou, že na první pohled je Zdeněk Pohlreich v pohodě, stačí ale, aby se naklonil, opřel o stůl a zaměřil pohled jedním směrem, a rozklepou se strachy. A nejen ony, ale i ostatní soutěžící, které jeho komentáře dokážou pořádně rozhodit. Roman má například jasno, že kdykoliv dali na doporučení Šéfa a nejeli si po své linii, skončili v rozstřelu. Jak to tedy je, vyplatí se vnímat Zdeňkovy grimasy, nebo ne?

Zdatně mu ale v rámci pořadu emocemi promítanými na obličej sekundují i Martin Svatek, Patricie Pagáčová nebo Tomáš Zástěra.

Posuďte sami, jestli byste pochopili, co chtěl pohledem jeho autor vyjádřit. V přiloženém odkazu najdete celou škálu pohledů – i s popiskem, co by asi mohl chtít původce grimasy říct. Co při pohledu na fotografie napadne vás? Jaký komentář a chtěli byste v daný okamžik stát před porotci, kteří se na vás dívají přesně tak, jak zachytil fotograf?

Jak to celé ve skutečnosti bylo, uvidíte už brzy v rodinné soutěžní show Česko na grilu.

Rozpalte grily a sledujte napínavý souboj od 23. března ve 20.15 na Primě, s týdenním předstihem na prima+

Zdroj a foto: Prima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *