Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Posilněné jaro: Aku systémy PARKSIDE pro zahradnické práce

Nůžky na živý plot, robotické sekačky, foukače listí a provzdušňovače trávníku – PARKSIDE má správné nářadí pro každou zahradnickou práci. Akumulátorové nářadí usnadňuje práci, zejména pokud jde o namáhavé stříhání stromů a keřů. Rozsáhlý sortiment značky pro kutily je u spotřebitelů oblíbený zejména díky standardizovanému, výkonnému a spolehlivému bateriovému systému, který lze flexibilně používat a který zároveň nevyprázdní vaši peněženku.

Nebezpečná zakopnutí a přeseknuté nebo přetržené kabely jsou s akumulátorovým zahradním nářadím PARKSIDE minulostí. Se svým širokým sortimentem akumulátorového zahradního nářadí nabízí tato značka pro kutily neomezenou volnost pohybu s konstantním výkonem. Spolehlivé lithium-iontové akumulátory řady PARKSIDE “X 20 V a X 12 V Team” poskytují dostatek energie pro bezpečné a bezproblémové používání. Obzvláště praktické: baterie X 20 V je kompatibilní s více než 70 kusy elektrického a zahradního nářadí PARKSIDE. Standardizovaný systém akumulátorů zajišťuje maximální pohodlí a flexibilitu na zahradě.

Několik nejzajímavějších informací z řady akumulátorového zahradního nářadí PARKSIDE:
PARKSIDE Aku nůžky na živý plot PHSA 20-Li B2
Pokud se chystáte na jaře stříhat živý plot, měli byste být opatrní, protože udržovací práce na živém plotě jsou povoleny pouze od března do září kvůli období hnízdění a rozmnožování mnoha ptáků. Akumulátorové nůžky na živý plot PARKSIDE 20V jsou pro tento typ prací ideální. Akumulátorový nástroj, vybavený kvalitním nožem vyrobeným laserovou technologií, hliníkovou vodicí lištou a ochranou dorazu, rychle uvede živý plot, keře a křoviny do správného tvaru a zajistí přesný střih. Ergonomické rukojeti pohodlně padnou do ruky a umožňují bezpečnou a vyváženou práci. Akumulátorové nůžky na živý plot jsou rovněž navrženy s ohledem na bezpečnost: integrovaný dvouruční bezpečnostní spínač zajišťuje okamžité zastavení motoru v nebezpečných situacích. Akumulátorové nůžky na živý plot 20 V jsou kompatibilní se všemi akumulátory řady „X 20 V Team“.

PARKSIDE Aku nůžky na živý plot PHSA 12 B1
Menší akumulátorové nůžky na živý plot PARKSIDE jsou ideální pro rychlé použití na menších zahradách. Tento kompaktní model je rovněž vybaven kvalitním nožem vyrobeným laserovou technologií a má délku řezu 35 cm pro hbitou manipulaci. Akumulátorové nůžky na živý plot 12 V jsou kompatibilní se všemi akumulátory řady „X 12 V Team“.

PARKSIDE Aku nůžky na větve PAAS 20-Li B1
Výkonné nářadí, jako jsou PARKSIDE Aku nůžky na větve 20 V, musí mít každý zahradník. Díky kvalitní a robustní převodovce si akumulátorové nůžky na větve snadno poradí s větvemi o tloušťce až 28 mm. Ergonomická rukojeť s měkkým držadlem zajišťuje bezpečnou manipulaci, zatímco obtokový nůž zajišťuje přesný a ostrý střih. Takže i bujně rostoucí a přerostlé rostliny lze zastřihnout během chvilky. Ale pozor – nyní je čas „méně je více“, protože se začátkem zahradnické sezóny již není doporučeno stříhat živé ploty a keře až k zemi. Akumulátorové nůžky jsou kompatibilní se všemi akumulátory řady PARKSIDE „X 20 V Team“.

PARKSIDE Aku nůžky na trávník a živý plot PGSA 12 A1
Když na jaře začne rašit tráva, akumulátorové kombinované nůžky PARKSIDE 20 V zajistí přesné střihy a úhledné okraje trávníku podél cest, záhonů a teras. Ať už sekáte trávu, keře nebo živé ploty, oboustranný nůž tohoto kompaktního nářadí 2 v 1 je extrémně ostrý a zajišťuje pokaždé přesný střih. Další praktickou funkcí je snadná výměna nožů na trávu a keře bez nutnosti použití nářadí. To znamená, že pro různé zahradnické práce můžete používat pouze jedno nářadí. Stejně jako všechno 12V nářadí PARKSIDE jsou akumulátorové nůžky na trávu a keře kompatibilní se všemi akumulátory řady PARKSIDE „X 12 V Team“.

PARKSIDE Aku pilka na větve PAAS 12 A2
Akumulátorová zahradní pila PARKSIDE 12 V je kompaktní přímočará pila s 12 V akumulátorem, která je vhodná pro různé řezací a pilové práce na zahradě. Nízká hmotnost a měkká rukojeť zajišťují bezpečnou manipulaci. Pila je také vybavena nasaditelným držákem větví a rychloupínacím sklíčidlem. Akumulátorová prořezávací pila je kompatibilní se všemi akumulátory řady PARKSIDE „X 12 V Team“.

PARKSIDE systém akumulátorů: Akumulátor 20 V 2Ah, 4 Ah a akumulátor 12 V 2Ah, 4 Ah
Důmyslný bateriový systém PARKSIDE nabízí standardizovanou platformu baterií a nabíječek pro zařízení 20 V nebo 12 V. To znamená, že s jednou baterií lze provozovat několik zařízení. Všechny baterie PARKSIDE jsou založeny na nejnovější generaci vysoce kvalitních a výkonných lithium-iontových článků. Systém aktivního řízení baterií PARKSIDE navíc zajišťuje nekompromisní ochranu baterie a zajišťuje plný výkon lithium-iontových článků.

Produkty jsou dostupné v Lidlu a Kauflandu.

Zdroj a foto: PARKSIDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *