Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Zábavné hry nejen na chatu, to je novinka z českého ekologického papírnictví Be Nice

Vypneme počítače, odložíme mobily, ale co teď? Jak zabavit školní děti, když se konečně přepnou z virtuálního světa do toho reálného? V Be Nice se zamysleli a vzpomněli si na oblíbené hry, které jsme jako děti hrály i ve škole o přestávkách, doma během rodinných večerů nebo právě s kamarády na chatách. Jsou to hry Jméno, město a Lodě. Tyto hry jsou doslova evergreeny, se kterými si užijete spoustu zábavy i dnes, nehledě na věk hráčů, tedy až na podmínku, že musí umět číst a psát.

Hry jsou vytištěné na kvalitním recyklovaném papíře a mají předtištěné řádky i mřížky, takže si ušetříte spoustu času s hledáním vhodných papírů a rýsováním. V jednom bloku je 100 listů, které lze jednoduše odtrhávat. Listy jsou potištěné oboustraně, a tak bude na delší dobu o zábavu postaráno.

Design vychází z vlastních zkušeností a potřeb týmu Be Nice, který je nasbíral během častého hraní her. Ilustrace jsou tradičně od výtvarnice Báry z Nikolajky.

Jméno, město je interaktivní hra na procvičení myšlení a slov. Podstatou hry je si během krátkého časového úseku vzpomenout na jméno, město, zvíře, věc či rostlinu začínající na písmenko abecedy, které se náhodně vybere. Čas se zastaví v momentě, když má první z hráčů vyplněná všechna pole. Poté se přiřazují body. Když máte originální slovo, dostanete 10 bodů. Pokud se vaše slovo shoduje s někým dalším, dostáváte 5 bodů. Pokud jste jako jediný z hráčů, který slovo vyplnil, dostanete 20 bodů.

Lodě jsou strategická hra, ve které se snažíte potopit lodě svému protihráči, aniž byste věděli, kde je má umístěné. Různé typy lodí najdete rozkreslené po levé straně a nejprve si je zakreslíte tak, že vybarvíte dané čtverečky, kdekoliv na hracím poli. Pak už jen hádáte, na které souřadnici by mohl mít váš protivník umístěnou loď a naopak doufáte, že protihráč neuhodne, kde máte umístěné ty svoje. Varování: Může dojít k breku, pokud dítěti všechny lodě potopíte. 🙂

Cena Hry nejen na chatu: 450,- Kč (100 listů / 200 her)

Zdroj a foto: www.benice-shop.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *