Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Kosmetika

Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo – vlasy taky chtějí pořádný reset!

Začněte s čistou hlavou. Tak čistou, že všechny zbytky stylingových přípravků, nečistot nalapaných z ovzduší a bůhví co všechno ještě dělá vlasy mdlé, bez života a bez objemu, bude pryč! Hloubkově čisticí šampon Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo si s tím vším poradí. Uleví se vlasům a uleví se i pokožce hlavy. Pak se teprve dějí zázraky. Někdy totiž vlasy nepotřebují další výživu nebo všemožnou další péči, aby vypadaly lépe. Cesta k super výsledkům vede přes extra očistu. Díky ní se zlepší i účinky všech ostatních produktů. Je to přece logické – mají tak ideální výchozí podmínky pro své působení.  

Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo funguje jako skvělá doplňující péče k ostatním řadám Maria Nila. Vyčistí hlavu „z gruntu“, do hloubky a důkladně, ale jemně, a to díky AHA kyselinám – ty působí vlastně jako citlivý peeling – a celkově vyššímu Ph. Další důležitou ingrediencí je aloe vera, která zklidňuje a poskytne vlasům i pokožce bohatou hydrataci. A do třetice, speciálně pro pokožku hlavy a osvěžující a příjemně chladivý pocit, šampon obsahuje mátu peprnou.  Mysl osvěží příjemná ovocná vůně s tóny meruňky a broskve, v základu s nádechem pižma a frézie.

Šampon Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo má silnější čisticí vlastnosti, proto jej stačí používat 1-2x měsíčně. Jinak funguje jako běžný šampon – nanesete, krouživým pohybem a „promasírováním“ hlavy se po celé hlavě vytvoří pěna, necháte působit minutu (pro intenzivnější čištění i o trochu déle), opláchnete. Pokračovat lze maskou nebo kondicionérem. Maria Nila Purifying Cleanse Shampoo dokáže smýt i zbytky pigmentu barvicí masky Colour Refresh a po takto důkladném vyčištění jsou vlasy připravené další péči nebo opětovné barvení. Doporučená cena: 744,- Kč (350ml)

Šampon je veganský, není testovaný na zvířatech, neobsahuje silikony, sulfáty ani parabeny. Určen je pro všechny, koncové zákazníky i profesionály. K dostání ve vybraných kadeřnických salonech.

Zdroj a foto: Maria Nila 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *