Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava🐣 Velikonoce

Největší saské velikonoční vejce a workshopy v zábavním Oskarově světě u Drážďan. Vstup do parku zdarma!

Vyrazte s dětmi o velikonočních prázdninách do zábavního parku Oskarův svět ve Freitalu u Drážďan a užijte si speciální velikonoční program. Kreativci a kutilové ocení tvořivé dílničky, kde si vyzkouší různé techniky zdobení vajíček, například květinami, nebo si vyrobí vlastní velikonoční věnec. Platí se pouze za materiál a u jednoho workshopu strávíte přibližně půl hodiny.

Po celém parku je rozmístěno hned několik XXL velikonočních fotomotivů, u kterých si pořídíte skvělé snímky. A určitě Vám padne do oka i největší saské vejce. Je vysoké 6 metrů a vyrobené z ocelové konstrukce, která je potažená barevnými outdoorovými látkami. Ve venkovním areálu můžete také obdivovat výstavu s 200 velikonočními vajíčky a zjistíte tu zajímavé informace o velikonočních zvycích z celého světa (vše je i v češtině).

Během návštěvy parku jsou vám k dispozici všechny atrakce, a to jak ve vnitřní, tak za příznivého počasí i ve venkovní části. Obří vzduchové trampolíny, tubingová dráha, XXL skluzavky, dětská herna a další jsou zdarma. Velké kolotoče jsou zpoplatněny. Pro neomezený počet jízd po celý den se vyplatí zážitkový Fun pas, který vás vyjde na 12 €.

Program Velikonoc s Oskarem do 7. 4. 2024:

  • Největší velikonoční vejce v Sasku
  • XXL fotomotivy: focení s obří čokoládou či velikonočním zajíčkem a dalšími originálními 3D kulisami
  • Velikonoční zvyky z Bermud, Lotyšska, USA, Španělska a z dalších koutů světa
  • Velikonoční dílny
  • Velikonoční gastronomie

Otevírací doba:
Od 25. 3. do 7. 4. | Pondělí až neděle 9–18 hod.

Bližší informace o parku, všech bezplatných atrakcích či o Fun pasu najdete na webových stránkách v češtině: www.oskaruvsvet.cz

Zdroj a foto: www.oskaruvsvet.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *