Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Terasy Harfa zahajují novou sezónu. Letos si návštěvníci užijí sportovní víkendy s Patem a Matem

Terasy Harfa otevřou své brány v sobotu 29. března, kdy přivítají návštěvníky do nové jarní sezóny dnem plným velikonoční zábavy a her. Na letošní premiéru se chystá i DinoPark, který je součástí střešního prostoru obchodního centra Galerie Harfa. Stejně jako vloni se návštěvníci mohou těšit na dobrodružství s Patem a Matem, divadelní Letní scénu Harfa i řadu tematických sportovních a kulturních akcí.

Startuje nová sezona na Terasách Harfa
Už v pátek 29. března se mohou návštěvníci pražského obchodního centra Galerie Harfa těšit na slavnostní zahájení další jarní sezony na Terasách Harfa i na otevření DinoParku. Připraven pro ně bude program plný velikonoční zábavy. Děti se zabaví na sportovních stanovištích, zasoutěží si na velikonoční stezce nebo mohou v dílničkách plést pomlázky, malovat ozdoby nebo vyrábět velikonoční zvířátka. Vyřádí se i na diskotéce s králíčkem Harfištěm, se kterým se mohou vyfotit.

Zatímco se děti budou bavit, dospělí návštěvníci mohou posedět pod širým nebem u stylových stánků s občerstvením. I v letošním roce si zde vychutnají skvělou kávu a dezerty od firmy Coffeenek nebo balkánské speciality z bistra Tajné2. Připraveny jsou ale i novinky jako například vinotéka. „Terasy se stávají rok od roku populárnější. Bohatý kulturní program, ale i příjemné posezení u kávy, vína nebo něčeho dobrého láká v příznivém počasí desítky návštěvníků. Z Teras se stává místo pro setkávání a odpočinek uprostřed ruchu velkoměsta. I pro letošek připravujeme zajímavé novinky, určitě se vyplatí sledovat naše webové stránky, kde se v průběhu roku dozvíte o realizovaných akcích více,“ říká Martina Tlustá, marketingová manažerka Galerie Harfa.

Zasportuj si s Patem a Matem
Letos, stejně jako vloni, se budou návštěvníci potkávat v Galerii Harfa s roztomilými nešiky Patem a Matem. Oblíbené figurky se postarají o zábavu v rámci šesti nabitých víkendů plných sportovních soutěží a her. Na své si přijdou především rodiny s dětmi, pro které jsou připraveny i ukázky sportovních kroužků, které je možné navštěvovat v okolí nákupního centra.

„Akce s Patem a Matem měly v loňském roce velký úspěch, je vidět, že jde o populární dvojici, která umí přitáhnout pozornost návštěvníků. Letošní sezonu jsme se rozhodli zaměřit na sportovní a pohybové aktivity a věříme, že si je děti s oblíbenými poplety užijí,“ doplňuje Tlustá. Zájemcům budou představeny různé sporty od atletiky, fotbalu, hokeje, tenisu, přes bojové sporty až po inline bruslení nebo koloběžky. Děti si je vyzkouší pod dohledem nejen Pata a Mata, ale i profesionálů. Každý, kdo se zapojí, si navíc domu odnese malé dárečky. V sobotu 20. dubna od 14 hodin navíc v Galerii Harfa proběhne slavnostní křest nové knihy Pat a Mat spojený s autogramiádou.

Divadelní komedie na Harfě
V jarních a letních měsících budou na Terasách Harfa probíhat i další zajímavé akce. Vyplatí se sledovat webové stránky nebo instagramový profil nákupního centra pro získání aktuálních informací.

Od 10. června pak na střeše obchodního centra odstartuje prvním představením tradiční divadelní přehlídka Letní scéna Harfa. Letos se bude jednat už o 13. ročník a opět bude o zábavu postaráno.

Program akcí Zasportuj si s Patem a Matem (pátky nebo víkendy od 11 do 18 hodin):
20. – 21. 4. Hokej s Patem a Matem
1. 6. Atletický den dětí s Patem a Matem
28. 6. Prázdniny na kole s Patem a Matem
31. 8. – 1. 9. Míčové sporty s Patem a Matem
21. – 22. 9. Bojové sporty s Patem a Matem
12. – 13. 10. Tanec s Patem a Matem

Zdroj a foto: Galerie Harfa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *