Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Bydlení

Pusťte na to vodu! PARKSIDE zajišťuje efektivní zavlažování zahrady   

Pravidelné zalévání je zpět a s rostoucími teplotami je opět na pořadu dne. Chytré zavlažovací přístroje značky PARKSIDE pomáhají zahrádkářům šetřit drahocennou vodou. Díky praktickému řešení lze květiny, bylinky a keře zavlažit během chvilky.

V letních měsících mají zahrádkáři plné ruce práce se zaléváním, aby se mohli těšit z barevných květin a svěží zeleně. PARKSIDE nabízí chytré výrobky, které díky svému snadnému ovládání umožňují efektivní zalévání, a díky tomu není radost ze zahradničení ohrožena. Rozmanitý sortiment zahrnuje řešení pro širokou škálu využití – od čtyřcestných rozdělovačů nebo hadicových navijáků na terasu až po kulaté a čtvercové zavlažovače, které zajišťují rovnoměrné a spolehlivé zavlažování větších ploch. Se solární sprchou PARKSIDE si mohou hobby zahrádkáři dopřát i osvěžení po náročném pracovním dni.

Zavlažování PARKSIDE je vhodné pro každý rozpočet:
PARKSIDE nástěnný navíjecí buben s hadicí
S nástěnným hadicovým bubnem značky PARKSIDE nebylo zavlažování zahrady nikdy tak pohodlné a snadné: Praktický hadicový naviják značky PARKSIDE se jednoduše připevní na stěnu domu a připojí se k vodovodnímu kohoutku pomocí flexibilního připojení hadice. Díky tomu, že box lze otáčet až o 180°, snadno se dostanete do všech koutů zahrady. Díky praktickému automatickému navíječi s měkkým navíjením lze hadici během chvilky opět uložit, čímž se minimalizuje nebezpečí nepříjemného zakopnutí. Krabice má integrované vedení hadice, aby se zabránilo zalomení nebo zauzlení vodní hadice při navíjení. Vysoce kvalitní materiál také zajišťuje dlouhou životnost a použitelnost bez údržby.

PARKSIDE zahradní hadice 5vrstvá – 30 m
Připojte se a začněte zalévat: 30metrová hadice značky PARKSIDE zajistí plynulé proudění vody. Elastická zahradní hadice je tvarově stálá, ale přitom pružná. Díky odolnosti proti UV záření a mrazu lze materiál odolný proti zalomení používat a skladovat venku po celý rok. Provozní tlak je 6 barů a tlak, při kterém by došlo k prasknutí, je až 27 barů.

PARKSIDE ECOLINE kruhový zavlažovač a čtvercový zavlažovač
Zavlažovací systémy řady PARKSIDE ECOLINE jsou šetrné k přírodě hned dvěma způsoby: kromě toho, že mají účinnou zavlažovací technologii, je kruhový zavlažovač vyroben z 71 % z recyklovaného materiálu a čtvercový zavlažovač ze 70 %. Zavlažovače jsou odolné vůči povětrnostním vlivům, zajišťují také optimální zavlažování bez vzniku kaluží pro zahrady až o rozloze 250 m2 – vše spolehlivě, rovnoměrně, a především pohodlněji, než kdybyste zahradu zalévali ručně.

PARKSIDE ECOLINE multifunkční postřikovací hlavice / zahradní postřikovač 
Ať už se jedná o multifunkční sprchu, nebo zahradní postřikovač – s postřikovači vody PARKSIDE jsou hobby zahrádkáři ideálně vybavení na teplé letní dny. Nástavce jsou vyrobeny převážně z recyklovaného plastu: multifunkční postřikovač je vyroben z 63 % z recyklovaného materiálu, zahradní postřikovač dokonce z 65 %. V závislosti na požadavcích zajišťují jemné, širokoúhlé nebo přesné zavlažování zahrady. U obou systémů zabraňuje únavě rukou mechanický blokovací mechanismus, který zajišťuje stálý průtok vody.

PARKSIDE zahradní solární sprcha 18 l
Wellness pro milovníky zahrady: S 18litrovou solární sprchou PARKSIDE se vaše zahrada stane vysněnou wellness oázou i bez bazénu nebo koupacího jezírka. Robustní konstrukce odolná vůči povětrnostním vlivům je vybavená integrovanou nádrží na vodu o objemu až 18 litrů. Sprchu lze připojit ke všem standardním hadicovým systémům pomocí praktického systému PARKSIDE Click. K dispozici je jednopákový směšovač pro nastavení teploty a průtoku. Díky svým štíhlým rozměrům promění solární sprcha PARKSIDE během okamžiku i ty nejmenší zahrady v malý zahradní ráj.

Všechny produkty jsou k dostání v obchodech Lidl a Kaufland.

Foto: PARKSIDE

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *