Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Vzorované košile i retro tílka znovu na scéně. Jaké jsou pánské módní trendy tohoto roku?

Móda se neptá na to, jestli jsme stihli vynosit kousky, které nám dřímaly v šatníku od loňské sezony nebo jestli jsme našim módním novinkám kvůli počasí dali vůbec šanci se ukázat světu. Zkrátka jde kupředu a pokud chceme být trendy a šik, znamená to jediné – sledovat aktuální módní trendy, postupně vyměňovat ty, které nám ve skříni už sídlí. Jak to letos vypadá na poli pánské módy? Co konkrétně si mají pánové letos pořídit, aby od stylistů získali deset bodů z deseti? Přesně na to se podíváme v dnešním článku.

Šaty dělají člověka
Nejen ženy, ale také pánové už dávno pochopili, že šaty dělají člověka. A že vlivem sociálních sítích si tvoříme názory na ostatní prakticky podle prvního dojmu při prvním setkání. To, jestli je člověk upravený nebo ne, významně rozhoduje o tom, jestli se s ním budeme chtít bavit nebo jestli svou pozornost zaměříme na někoho jiného a tohoto člověka pomyslně vyškrtneme ze svého seznamu přátel.

A ač se zdá být pánské oblečení zprvu nepodstatné, pánové pochopili, že zvolením vhodného kousku mohou vzbudit zcela jiný dojem. Lepší, relevantnější, možná ten správný. A tak se podívejme na trendy, které aktuálně hýbou světem módy a letos jím určitě hýbat ještě budou.

Vzorované košile po vzoru Charlieho Harpera
Milujete seriál Dva a půl chlapa? Pokud ano, pak jste si na jednu z hlavních postav určitě vzpomněli vždy, když jste navštívili některý z obchodů v obchodním centru. To, co je totiž spojovalo, byla nabízená vzorovaná košile nápadně se podobajícím těm, které Charlie v dnes už kultovním seriálu nosil. Dlouhé, oversized, které měly krátké rukáv, případně byly v nejlepším případě se vzorem tlustých podélných pruhů.

Přesně tyto vzorované košile budou trendy i letos. Jenom se k nim přidají další šílené vzory, které by člověk na první dobrou pravděpodobně nedal na sebe. Ale léto si žádá šílenosti, zejména pokud se budete nacházet někde na dovolené, čili se nebojte je odvážně vzít s sebou a zabalit je do kufru.

V nejlepším případě je kombinujte s hladkými kalhotami, ale také případně s šortkami nebo se nebojte koupě takového setu, který k sobě bude dokonale ladit.

Retro tílka odhalující víc, než by člověk čekal
Už jste to možná zaregistrovali na přelomu roku – nový trend, kterým vlastně není nic nového. Na mysli máme konkrétně retro tílka z devadesátých let, která odhalovala víc, než by člověk čekal či chtěl. Tílka, která jsou v ideálním případě síťovaná čili nabízí nahlížení „pod pokličku”. Velmi často se kombinují s masivními šperky, případně také se saky a nosí se na slavnostní události. Jestli jsou tím, co se na takové akce hodí nebo ne, to si musí zodpovědět každý sám. Ale módní stylisté v tom mají poněkud jasno.

Tílka se však letos budou nosit nejen síťovaná, ale také tradiční bavlněná nebo úpletová. Kombinovat se však nebudou s tepláky jako v devadesátkách, ale naopak s elegantními kalhotami s puky, případně také batohem přes rameno a mokasíny.

Barvy do pánského šatníku patří
Pokud si říkáte, že pánové musí nosit jenom neutrální barvy, tak se velmi pletete. Letošní rok nahrává do karet všem, kteří barvy naopak milují. Zejména pokud si muži do svých skříní pořídí kousek v takzvané kobaltové barvě, jež se na módních prknech vyskytovala skutečně nejvíce, pak máte kladné hodnocení návrháři i stylisty zajištěno.

Ani muži se letos nebudou muset bát pastelových odstínů. Ty naopak vnesou do jejich šatníku pořádnou svěžest. Mezi konkrétními barevnými kousky by se měly nacházet bermudy, mikiny, případně také vesty. Výraznější jarní kabát však také není od věci, zejména pokud se sladí například s jednoduchou bílou nebo černou košilí či mikinou pro zachování sportovního vzhledu.

Zdroj a foto: Buď chlap!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *