Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Titulní píseň k novému filmu Tomáše Hoffmana složil Petr Kroutil

Komedie Tomáše Hoffmana se dočkala titulní písně. Skladbu k novému filmu Sladký život složil uznávaný hudebník a příležitostný herec, známý jako Danny Smiřický ze seriálu Prima sezona, Petr Kroutil. Optimistická skladba nese název By The Way a byla produkována v USA, klíčová část natáčení pak proběhla ve studiu Soundsquare.

Snímek Sladký život, který vznikl pod taktovou Tomáše Hoffmana vypráví příběh hokejového reprezentanta Rosťy Berana, muže, který si užívá luxusního života plného peněz, aut a mladých milenek. Po nečekaném kolapsu a transplantaci srdce se Rosťa ocitá na dně a musí najít novou životní energii a odvahu začít znovu. Pomáhá mu při tom přítel Jindřich a přísná lékařka Magda, se kterou kdysi strávil jednu noc. Vedle hvězd jako Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková a Jan Cina se na plátně objeví celá řada populárních herců, včetně Zlaty Adamovské, Vojtěcha Kotka a dalších.

Jedinečná píseň By The Way dokonale dokresluje filmové záběry. Skladba byla vytvořena přímo pro film a její text napsala Jaroslava Kroutilová, manželka autora. By The Way vznikla v Nashvillu a Los Angeles, kde se spojily české a americké hudební vlivy. Unikátní spolupráce s americkými umělci přinesla do filmové hudby poutavou a svěží atmosféru. „Spolupráce s USA je ovlivněna naším kamarádem, spolupracovníkem a hlavním producentem našeho nového projektu KroutiLOVE, Mirkem Váňou“, upřesňuje autor písně Petr Kroutil. KroutiLOVE je hudebně-terapeutický, motivační a edukativní projekt, který založil Kroutil s manželkou Jarmilou. „Jsem rád, že mi Mirek pomohl nejen s projektem, ale i s písní k filmu Sladký život a těším se na naše další společná díla,“ uzavírá hudebník.

Píseň By The Way je kromě jiného pro autora významným milníkem v jeho kariéře, jelikož se jedná o jeho první skladbu, která se dostala na filmové plátno. Tento úspěch potvrzuje jeho umělecký talent a schopnost oslovit širší publikum.

Foto: archiv filmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *