Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Seriálový Dexter Michael C. Hall míří v létě do Prahy se svou kapelou Princess Goes

Seriáloví i hudební fanoušci by měli zbystřit. Koncem června zavítá do Prahy výjimečná návštěva v podobě držitele Zlátého glóbu, seriálového Dextra Michaela C. Halla. Ten přijede se svou kapelou Princess Goes 26. 6. 2024, se kterou odehraje koncert v klubu Futurum.

Princess Goes (dříve Princess Goes to the Butterfly Museum) je newyorská avant-indie superskupina založená v roce 2018 charakteristická jedinečnou směsí disca 70. let, nové vlny 80. let, alternativy 90. let a současné elektronické taneční hudby. Kromě filmového, seriálového i divadelního herce a zpěváka Michaela C. Halla (“Dexter, “Odpočívej v pokoji”, muzikály Lazarus, Chicago, Kabaret na Broadway) ji tvoří klávesista Matt Kaitz-Bohen (Blondie, Cyndi Lauper) a bubeník Peter Yanowitz (The Wallflowers, Morningwood). Vstupenky na pražský koncert jsou v prodeji od pátku 29. března od 10:00 v síti GoOut: https://goout.net/cs/princess-goes/sztrkax/.

Princess Goes loni vydali svoje druhé řadové album “Come Of Age”, v němž se kapela vydala ještě hlouběji do svého darkwave synthpopového zvuku a sklidila přitom obrovskou chválu mnoha mainstreamových médií. Album obsahuje spoustu inovativních songů, které vytáhnou posluchače na vzrušující hudební cestu. Díky výrazným skladbám, jako je vzletná a emotivní “Take Me Home”, éterická “Shimmer” a podmanivá “Jetpack”, je zvuk alba směsicí mystických a tanečních prvků, které se mísí v galaktický zvukový zážitek.

Hudební vývoj tria na desce “Come of Age” zahrnuje širokou škálu nástrojů a výsledkem je 12 neuvěřitelně chytlavých a opojných písní, které se brání všem konvencím. Album “Come of Age”, které kapela nahrála ve své klubovně nedaleko manhattanského náměstí Union Square, představuje novou kapitolu v jejím uměleckém hledání a skok na cestě k celosvětovému uznání.

Zdroj a foto: https://princessgoes.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *