Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Zábava

Specialisté: V utajení 2 – kapitán Matěj Karas se loučí

V pondělí 1. dubna večer uvede TV Nova další premiérovou epizodu oblíbeného detektivního seriálu Specialisté s názvem V utajení 2. Navzdory datu se nejedná o aprílový žert, tato epizoda bude poslední pro Marka Lamboru, který se jako kapitán Matěj Karas se Specialisty loučí. 

Zuzana a Matěj jsou v utajení v luxusním hotelu a „hrají“ manželský pár. Matějovi tato hra pod cizí identitou vyhovuje, vrátilo ho to do starých časů. Navíc se mu Zuzana líbí a v pozici jejího manžela na chvíli ztrácí sebekontrolu. Strouhalovi s Kovářem se zatím povede najít pachatele, který se pokusil zdrogovat hackera Davida Bártu, aby ho donutil vyzradit klíčové informace. Objevuje se tak další vyšetřovací verze, s níž musí policisté pracovat. S tím jim pomáhá také kapitán Petr Hájek (Vojtěch Vodochodský), policista z Národní centrály proti terorismu, extremismu a kybernetické kriminalitě kapitána Petra Hájka. Všichni tři tak přijíždějí za Zuzanou a Matějem do hotelu, aby jim pomohli s vyšetřováním přímo na místě. Odhalením pachatele ale tento případ pro majora Strouhala (Martin Dejdar) nekončí, musí totiž ještě vyřešit problém, kým nahradit Matěje Karase (Marek Lambora), který se rozhodl opustit jeho tým.

Změna v týmu kriminalistů samozřejmě znamenala i výměnu jejich hereckých představitelů. Marek Lambora opouštěl natáčení oblíbeného kriminálního seriálu s mírnou nostalgií, kterou podtrhlo i poděkování ve formě dortu a květiny od štábu a TV Nova. „Šíleně mě to bavilo a rád bych si zase někde zaběhal s pistolí u pasu nebo v ruce, protože to mám rád. Jako kluk jsem si hrál na vojáky, takže jsem si to i teď užil,“ popsal Marek rok a půl, který strávil na place Specialistů. „Mockrát děkuji, že diváci věnovali Specialistům takovou přízeň a že si snad Matěje Karase oblíbili. A Specialistům přeji, aby měli ještě spousty a spousty dalších dílů a aby všechny případy dokázali vyřešit,“ dodal ještě na závěr.

Diváci mohou každou novou epizodu tohoto seriálu sledovat vždy 7 dní před její televizní premiérou na Voyo.

Na Specialisty se můžete těšit každé pondělí ve 20.20 na TV Nova!

Zdroj a foto: TV Nova

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *