Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

Móda

Swarovski odhaluje kampaň Venus pro sezónu jaro/léto 2024

Při příležitosti uvedení nové kolekce pro sezónu jaro/léto 2024 připravila globální kreativní ředitelka Swarovski, Giovanna Engelbertová, novou kampaň inspirovanou ikonografií Venuše.

Kampaň, jejímiž hvězdami jsou top modelky Irina Shayk, Fei Fei Sun, Imaan Hammam, Karlie Kloss, a Abby Champion, představuje Venuši ztělesněnou zářivými moderními múzami. Každá z nich je dokonalým příkladem mnoha tváří moderní ženy, zosobněním síly, emancipace, kreativity, graciéznosti i elegance. Každý múza, ozdobená nádhernými kousky z kolekce jaro/léto 2024, inspirované podmořským světem, se stává osobitým a radostně extravagantním archetypem.

Autorem snímků ke kampani je známý módní fotograf Steven Meisel. Díky jeho mistrovskému pojetí v kombinaci s uměním vlasového stylisty Guida Palau a vizážistky Dame Pat McGrath se hvězdné ikony modelingu předsatvují jako úchvatné a dokonale elegantní Venuše, plné osobitosti.

Kampaň doprovází uvedení nové kolekce, která čerpá inspiraci z mnoha forem vodního světa a podvodních zahrad, které jsou domovem neobvyklé flóry a fauny, jako jsou lastury, korály, mořští koníci, hvězdice a sasanky.

Giovanna Engelbertová dodává: „V kampani Venus ožívá kolekce pro sezónu jaro/léto 2024, inspirovaná snem o podvodním světě. V této kampani jsem si pohrávala s nadčasovým archetypem Venuše a přetvořila jej moderní optikou, která rezonuje současnými ideály elegance, emancipace, kreativity a elegance, jež dokonale ztělesňují tyto ikonické modelky.”

Kolekce pro sezónu jaro/léto 2024 navazuje na “Matemagickou zahradu”, která byla inspirací pro předchozí kolekce. Noří se do nitra podvodní zahrady plné pokladů, které zdobí vodní svět svými formami a působivými barvami, stejně jako šperky zdobí ty, kteří je nosí.

Savoir-faire značky Swarovski prostupuje celou kolekcí, která díky působivému kouzlu světlo odrážejících křišťálů a perel zachycuje mořské pohyby a motivy. Při její výrobě bylo použito široké spektrum technik z oblasti módního i vysokého šperkařství. Prostřednictvím fluidních tvarů a živých barev objevuje nová teritoria figurativního ztvárnění a dále rozvíjí výrazný a radostný nový kreativní jazyk luxusu, kterým Giovanna Engelbertová promlouvá za 129letý křišťálový módní dům.

Ikonické linie šperků Hyperbola, Idyllia a Millenia se vyvíjí a rozšiřují. Připojují se k nim fluidní  a ultra-futuristické tvary i techniky ze světa vysokého šperkařství v podobě linie Sublima, i neodolatelné modely slunečních brýlí pro nadcházející sezónu.

OBJEVTE NOVOU KOLEKCI PRO SEZÓNU JARO/LÉTO 2024
HYPERBOLA
Moderní a důmyslné designy předvádějí v této sezóně nové zdroje inspirace. Křišťály v bílém odstínu zachycují samotnou esenci nekonečného příběhu. Rafinované křišťálové bagety osazené v hypnotických skulpturálních formách, organickém pohybu a fluidních liniích jsou zářivým příkladem jedinečného savoir-faire.

IDYLLIA
Idyllia nachází inspiraci v nejspletitějších vzorech přírody, od krásně detailně vykreslených mušlí po křišťálové květy, které se rozvíjejí v explozi grafické zářivosti. Mořský život, který představují mušle, mořské hvězdice a mořští koníci, se představuje ve vytříbeném uměleckém ztvárnění s hojností perel. Květy inspirované jarem se rozvíjejí do působivých tvarů. Tato linie, prezentující mořské a květinové motivy ve formě pavé, perel, křišťálů Swarovski Zirconia v ombré efektu a dalších výjimečných křišťálových formacích, je ódou na „savoir-faire“ společnosti Swarovski a poctou historickému odkazu technického a kreativního mistrovství.

MILLENIA
Millenia je jednou z ikon společnosti Swarovski a nabízí výrazné a nadčasové známky vytříbenosti v podobě krásných šperků, které jsou předurčeny k tomu, aby si je každý zamiloval a nosil stále znovu. Mihotající se řeka křišťálů Millenia přichází v nové interpretaci v barvě Millenia Pink. Pracuje s novým rámováním i dalšími rozměry. Těšit se můžete na řetízek zdobený křišťály s karabinkou a osmihrannými kameny v horizontálním osazení pro svěží interpretaci klasického designu.

SUBLIMA
Novou linii Sublima definuje organický pohyb, vyjádřený prostřednictvím tónovaných křišťálových barev, tvarů a osazení, díky nimž ožívá neodolatelný fantaskní efekt. Řada je inspirována přirozeným koloběhem přírody v celé své kráse. Díky jedinečnému zpracování a mistrovské práci se světlem linie Sublima unikátním způsobem září v široké paletě módních kousků pro jakoukoliv příležitost.

Zdroj a foto: Swarovski

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *