Tojesenzace.cz

Tak trochu bulvární web nejen o českých celebritách, ale i o všech radostech, které život nabízí – lásce, jídle či cestování!

SoutěžZábava

SOUTĚŽ: Slavní zavzpomínají v Lucerně na Naďu Urbánkovou

SOUTĚŽ UKONČENA!!! Dvě vstupenky na pražský koncert NAĎA – JEDINÝ VZPOMÍNKOVÝ KONCERT NADI URBÁNKOVÉ vyhrává Martin M., Praha; Jaroslava N., Liberec, Ludmila V., Praha. Výhercům gratulujeme!

Desítky zpěváků, hudebníků, moderátorů a herců – ale především jejich přátel, zavzpomíná v Lucerně na Naďu Urbánkovou. Legenda Semaforu, pětinásobná Zlatá Slavice, zpěvačka, herečka a moderátorka Naďa Urbánková po sobě zanechala řadu písní a hitů, které zasáhly několik generací. Právě ty si přijdou společně zazpívat její přátelé ve čtvrtek 11. dubna od 19 hodin do Velkého sálu pražské Lucerny. Producentem je Ságl Production. Vyhrajte 3×2 vstupenky na tento koncert!

Ať je to duet Drahý můj, balada Dávám Ti dar, či legendární píseň Závidím. Naďa Urbánková vynikala nejen fantastickým hlasem, ale také upřímnou a osobitou emoční hloubkou projevu. Výjimečná byla také svým komediálním talentem, kterým bavila diváky během slavných písní Vilém peče housky, Blonďák s červenou bugatkou, Žužu a mnoha dalších. Jedinečná kombinace hluboce prožitých emocí, krásného hlasu a daru komediální nadsázky činí z Nadi Urbánkové jednu z nejvšestrannějších zpěvaček české hudební scény. Není pro mě snadné vybrat jen jednu písničku, o které bych mohla říct, že je moje nejoblíbenější. Mám velmi ráda některé její méně známé písničky z filmu Noční Můry Nadi Urbánkové. Pak mám také moc ráda píseň Mosaznej džbán, má velmi krásný text. V neposlední řadě mám moc ráda i její humorné songy, jako Žužu nebo Vilém peče housky. Moc mě totiž baví, když si ze sebe interpret umí udělat legraci, a to máma uměla skvěle. Těším se na koncert – na kolegy, na máminy písničky, na diváky… na možnost skrze tento koncert předat její písničky dalším umělcům, tak aby vzpomínky na maminku lidem nevybledly, říká Jana Fabiánová, dcera Nadi Urbánkové.

V tomto jediném vzpomínkovém koncertu zazpívají nejslavnější písně Nadi Urbánkové lidé, kteří k ní měli blízko umělecky i lidsky. Dle abecedy vystoupí: Eva Burešová, Michal David, Milan Drobný, Jana Fabiánová, Vladimír Hron, Karel Kahovec, René Kekely, Barbora Kodetová, Leona Machálková, Magda Malá, Václav a Jan Neckářovi, Šárka Rezková, Markéta Schimmerová, Jan Smigmator, Pavel Šporcl, Karel Voříšek a Wow Vocal Jiřího Škorpíka.

Diváky potěší Nadiny největší hity v hudebním nastudování Martina Kumžáka společně s vokálními aranžemi Jiřího Škorpíka. Zcela jistě zazní i historky a příběhy s Naďou od přátel, kteří ji znali a kus života s ní prožili. Zahraje Moondance Orchestra se sborem a Epoque Quartet, řídí Martin Kumžák. Režie tohoto výjimečného večera se ujal Michal Caban.

Soutěžní otázka: Kolik Zlatých slavíků získala Naďa Urbánková?
a) 3
b) 5
c) 8

Správnou odpověď zasílejte na mail: soutez@tojesenzace.cz do 7.4.2024. Do předmětu uveďte: Naďa Urbánková – koncert. Vyhrává 100., 150. a 200. správná odpověď. Výherce budeme kontaktovat emailem a výhru mu následně zašleme. Řídíme se GDPR a s Vašimi osobními údaji nakládáme v souladu se zákonem. Kontaktní údaje slouží pouze k doručení případné výhry.

Foto: Hanka Brožková

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *